Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri várni a "várólistára"...

Megéri várni a "várólistára" vagy inkább keressek albérletet?

Figyelt kérdés

Nem kaptam kollégiumot, első éves hallgatható leszek Budapesten. Várólistán 6. helyen vagyok.

Érdemes megvárni, hátha... vagy nézzek albérletet?



2020. aug. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz mert 6. hely az elég jó, de én a helyedben nézelődnék is a piacon, mert mi van ha mégsem jutsz be? Akkor utolsó utáni pillatban 1-2 nap alatt rohantok valahova?

Reménykedhetsz abban hogy bejutsz de ha mégse jönne össze, akkor 2-3-4 hely ahova tudtok menni albitnézni másnap.

2020. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most kezdj el albérletet nézni. Mert oké hogy 6. hely, de mi van ha mégsem? Egyik ismerősöm erre fázott rá mert nem jött neki össze a koli, albérletet 3 nap alatt nem talált mert mindegyik tele volt, még egy szobát sem tudott bérelni. A nagy szerencséje az volt hogy a szomszédja naponta járt abba a városba dolgozni autóval, a cége fizette a teljes úti költséget így vele bement reggel a városba, hazafelé meg buszozott ami majdnem 2 órás út volt neki, de akkor mégsem kellett rohannia meg kicentizni az időt. Akkoir 3 hónapig így járt, annyi idő alatt meg talált egy számára megfelelő albérletet. Igaz hogy a szomszéd településen egy családi ház melléképületébe ment szoba konyha, fürdő volt benne csak meg volt egy fedett terasz ahol volt a bejárat az a rész is csak az övé volt.
2020. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keres kiado szobat
2020. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30. helyen voltam tavaly és novemberben írták, hozd tudok menni. Persze addigra már nem kellett.
2020. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magánkolit tudom ajánlani
2020. szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!