Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem várólistáròl...

Van esélyem várólistáròl bejutni a kisképző szobrász szakára?

Figyelt kérdés
Sajnos várólistán 2. Vagyok, hisz csak 7 embert vettek fel szobrászra. Van esélyem bekerülni? Ha van ismerősötök aki bekerült szobrászra, azonban nem oda akar menni, ezért visszamondja, kérlek szóljatok!

2019. márc. 14. 06:43
1 2
 1/19 MayaAnya ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy nem visszamondás alapon működik. Ha a felvettek közül van olyan aki nem elsőnek jelölte be a kisképzőt és felvették az első helyen bejelölt helyre, akkor az kiesik előted a sorból. Ezért kellett a felvételi lapon a rangsort jelölni. Esélyed van rá! :-) Szorítok, sok sikert!
2019. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak abban igaza van, hogy ha valaki nem az első helyen jelölte be a Kisképzőt, és bejut az első helyen megjelölt iskolába is, akkor kieshet előled. De kicsi az esélye annak, hogy valaki nem az első helyen jelölje meg a Kisképzőt.

Ugyanakkor visszamondás alapján is kieshet valaki, de ennek is kicsi az esélye, mert mindenki elég nagy munkát feccöl bele, hogy ide bekerüljön, nemigen fog visszalépni, ha sikerült.

Ennek ellenére van esély várólistáról bekerülni, de sajnos nem sok.

Viszont ha várólistára kerültél, az azt jelenti, hogy lényegében rajzból megfelelsz, ezért ha most mégsem sikerülne bekerülni, jövőre feltétlenül próbáld meg újra, mert akkor már tutira sikerül! És könnyebb dolgod is lesz, mert már nem kell központit írni, lényegében a gimi első félévének átlaga számít. Ha nem sikerül most a Képző, menj el egy könnyű gimibe (0. évfolyam is jó), hozz egy jó átlagot (minimum 4,5), és jövőre rugaszkodj neki újra. Akkor be fogsz jutni! Nem szabad feladni!!!!

2019. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én,igaz kerámián,de bekrültem,és 2.-nak jelöltem,szóval esélyed van.
2019. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad de.... Tegnap beszéltem vkivel aki még nem biztos benne, hogy a szobrász szakot választja, egy gimnázium és e között vacilál. Csak futólag ismerem, így lehet, hogy te hamarabb megtudod a végeredményt, minthogy én újra találkozom vele. Van esély... de van még egy ember előtted a várólistán
2019. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen van esélyed. Tavaly kerültek be varólistáról. Hagyd bent elsőnek a sorrendben. Ill. Kell írnotok egy emailt, hogy fentartjátok a felvételi szándékot a Kiskepzőbe.(én jelezném, hogy bármely szakra) Ha mégsem jön össze jovőre próbáld meg megint. Könnyebb sokkal 9-ben és akkor biztosan felvesznek.
2019. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 15. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Április végéig még reménykedhetsz, mert ápr. 26-ig kell a felvetteknek visszaküldeni a suliba, hogy elfogadják-e a felvételüket. Ápr. 26. után derül ki, hogy van-e olyan, aki nem fogadta el szobrász szakra a felvételét, és akkor lehet esélyed.
2019. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi lett? Bejutottál?
2019. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :/
2019. máj. 13. 18:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, próbáld meg jövőre újra. Ha most várólistára kerültél, az azt jelenti, hogy az alkalmasságin lényegében megfeleltél. Jövőre már egészen biztosan sikerül. Kezdj el egy gimit, ügyelj arra, hogy jó legyen a félévi átlagod, és jelentkezz újra. Meglátod, hogy sikerül. Ezt az évet meg tudd be nulladiknak.
2019. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!