Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc Földes Ferenc Gimnáziu...

Miskolc Földes Ferenc Gimnázium esti tagozat?

Figyelt kérdés
Valaki aki járt már Miskolcra a Földesbe estire, tudna segíteni egy véleménnyel esetleg? Vagy ha konkrét kérdésekre tudna adni választ az írjon.
2020. aug. 26. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Kezdjük onnan, hogy a Földesnek úgy emlékszem régen volt levelező tagozata, de már nincs.


Esti gimnázium van a Földesen belül, csakhogy az egy különálló iskola, Kölcsey Ferenc Gimnázium. Heti kétszer kell bejárni, kedden és csütörtökön. Konkrét véleményt nem tudok mondani, menj be, és érdeklődj. Úgy emlékszem, holnap van az utolsó beiratkozási nap, talán 14:00-től. Hallottam olyat is, hogy még kicsit később is be lehet iratkozni, szeptember 5-ig, de ez magánvélemény volt, nem hivatalos.

2020. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Kezdjük onnan, 1-es, hogyha valamiről nincsen pontos információd, nem válaszolsz a kérdésre, amennyiben nem akarod elterelni a kérdezőt...


A Földes giminek VAN esti tagozata, külön neve is van: Digitális Középiskola

[link]


Az oldalon találsz információt a beíratkozásról is.

Heti 1x (szombaton) kell bejárni ha miskolci vagy (én külföldön lakom így meg lehetett oldani, hogy csak vizsgára menjek), és egy évben 4. van vizsga. Én 1 évet (12. osztály) jártam ide, ha van kérdésed, nyugodtan írhatsz.

2020. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

#2


Tudok a Digitális középiskoláról, bár azt elfelejtettem megemlíteni.


Viszont a Digitális középiskola a Földes saját intézménye, vagy az is csak olyan vendég, mint a Kölcsey gimnázium?

2020. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként a Digitális középiskola hol azonos az esti tagozattal? Én azt egy másik oktatási rendszernek látom. A Kölcsey gimnázium az, ami estinek tűnik.
2020. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A bizonyítványomon szó szerint ez áll:

Kiállította a: FÖLDES FERENC GIMNÁZIUM Digitális Középiskola - Esti tagozat.


Azt hiszem ezzel mind a két kérdést megválaszoltam.

2020. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Kölcsey Ferenc Gimnáziumról szerettem volna érdeklődni, elnézést mindenkitől ha félreértelmezte(nem tudtam hogy magának a Földesnek van esti tagozata). Viszont az is felmerült bennem, esetleg ha valaki tudja e, hogy a Földesben lévő Kölcsey Gimi estiben azok a tanárok tanítanak akik a Földesben tanítanak, vagy teljesen nem oda tartozó tanárok?
2020. aug. 31. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki végzett még itt esetleg? Mármint a földesben digitális oktatáson
márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!