Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei Merse Pál gimnázium...

Szinyei Merse Pál gimnázium felnőtt távoktatás (Budapest)?

Figyelt kérdés
Milyen? Valóban végeznek aki befizetik és tanulnak? Jó suli? Nem csapnak be?

2020. aug. 26. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is beiratkoztam erre a tanévre.

Gondolom akik tanulnak azok át tudnak menni az év végi osztályozókon, viszont ahogy elnéztem egyáltalán nem könnyek. Tételt kell húzni, és tantárgyanként általában 20 tétel van.

Én is kíváncsi lennék, mi a tapasztalata aki tett itt már le osztályozót, hogy mennyire nehéz, próbáltam is rákeresni de nem találtam semmi használhatót.

2020. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én második éve járok hozzájuk távoktatásra.

Nekem nem nagyon vannak rossz tapasztalataim, a tanárok rendesek, segítőkészek, korrektek. A vizsgára ha valaki tanul, akkor átmegy, szóbelin ha valami nem megy, próbálnak rávezetni. De tanulni kell, érdemes időben elkezdeni. Igen, tantárgyanként kb. 20 tétel van a szóbelihez.

Vannak konzultációk, nem kötelezőek, de érdemes elmenni, ott a tanár elmondja a követelményeket, elmagyaráz egy kisebb anyagrészt, közösen megoldunk 1-2 feladatot és lehet kérdezni.

Becsapás alatt mire gondolsz, hogy elkérik a tandíjat és direkt megbuktatnak? Nem, ilyet nem csinálnak, nem rosszindulatúak.

Van a Moodle felület, ott vannak a tételek, vázlatok, segédanyagok.


Ha valakit érdekel még valami, írjon privàt üzenetet, szívesen segítek.

2020. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár már 12 éve,hogy odajártam,de én nagyon szerettem.Az az egy ott eltöltött év adta vissza a hitemet,hogy a tanárok lehetnek segítőkészek és emberségesek is.Én rögtön nappali gimi után kerültem oda utolsó évre,és ég és föld volt a diákokhoz való hozzáállás terén a két iskola.Szóval én bátorítalak,hogy vágj bele,velem/velünk mindenki rendes volt,nagyon jó szívvel gondolok ma is erre az iskolára.
2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!