Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerentitek lesz még online...

Szerentitek lesz még online oktatás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első hetekben talán még igen, de utána hamar áttérnek a digitális oktatásra.
2020. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Lehetséges, de biztosat nem lehet mondani.
2020. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Persze hogy lesz, hiszen másodkézből tudok hogy nálunk az egyetemen az előadások online lesznek.
2020. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy lesz. Szerintem októberig lesz rendesen utána meg mindenki otthon. Reménykedem hogy nem, de szinte érzem hogy ez lesz.
2020. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Közoktatásban én egyelőre csak lokális szinten tudom elképzelni a digitális oktatást. Persze ha durvul a helyzet (napi 100-200 megbetegedés és 5-20 halott), akkor lehet a tavaszihoz hasonló bezárás. Viszont ekkor szerény véleményem szerint még több munkanélküli lesz és csődbe menne az ország.
2020. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Valószínű, de én azt nem fogom túlélni...
2020. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Már kaptunk e-mailt, hogy koliba ne sok cuccot vigyünk mert "egy esetleges második hullám miatt a tavalyihoz hasonlóan ki kell költözni" és ezt se csak maguktól küldték ki szerintem, hanem felsőbb utasításra.

Meg ha olvasol híreket, valamelyik nap volt hogy külföldön hiba volt megnyitni az egyetemeket.

Itthon egy nap alatt 100új fertőzött meg hasonlók. Ahogy közeledik az esemény úgy korbácsolják fel a híreket. Elég erős utalások vannak már.

2020. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!