Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a félig digitális...

Egyetemen a félig digitális oktatás hogy fog működni?

Figyelt kérdés

Nálunk (Pázmányon) az elmélet online lesz, a gyakorlatra pedig be kell menni. Van olyan nap, hogy csak úgy tudom felvenni az óráim, hogy elmélet után gyakorlat közvetlen, vagy fordítva.

És nem igazán értem, hogy a tömegközlekedésen kéne hallgatnom az előadást és jegyzetelnem? :)

Vagy ezeket az online előadásokat később is megnézhetem?



2020. aug. 24. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok akkor ez érdekes, kérdés hogy mondjuk gyak után bent maradhatsz-e az egyetem épületében vagy sem. Mert ha igen, akkor akár ott le is tudhatod az előadást.


Nálunk is (SE) így lesznek elvileg az órák, bár mi reménykedünk, hogy akkor legalább 1.5-2 órád van arra hogy bejuss gyakorlatra.

2020. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tavaszi féléves tapasztalatom az, hogy az online előadás sokszor csak a tananyag átküldését jelenti (PDF, ppt, jobb esetben hanganyag is), ilyenkor te akkor foglalkozol vele, ha van időt. Persze, ha az oktató valós idejű online órát akar, az tényleg problémásabb ebből a szempontból. De nálunk (Pázmány BTK) ez volt a ritkább. Ez teljesen tanár függő, előre fogják jelezni, hogy mit szeretnének.
2020. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaa, akkor remélem most is ilyen lesz

Köszi a válaszokat! :)

2020. aug. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!