Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen passzív félévnek...

Egyetemen passzív félévnek van bármi előnye?

Figyelt kérdés

Most nyáron diplomáztam alapképzésen, felvettek mesterképzésre viszont úgy döntöttem, hogy mégsem szeretném elkezdeni (1 ponttal lecsúsztam egy államilag támogatott levelező képzésről, és ebbe az esti önköltséges képzésbe nem akarok belevágni).


Származhat bármiféle előnyöm abból, hogy most passzíváltatok 2 félévet és csak utána iratkozom ki az egyetemről, vagy egyszerűbb ha most kiiratkozom?



2020. aug. 27. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még el sem kezdted a mestert, akkor be vagy iratkozva egyáltalán?
2020. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyi előnyöd származhat, hogy ha később mégis emellett a képzés mellett döntesz, és közben megemelik a költségtérítést, neked akkor is a jelenlegi költségtérítést kell fizetned.
2020. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!