Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbuksz államvizsgán...

Ha megbuksz államvizsgán utána mi történik?

Figyelt kérdés
A szakdolgozatot is újra kell írni és megvédeni, vagy csak a tételhúzást kell megismételni a következő alkalommal?
2020. aug. 27. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Felébredsz a rémálmodból.. A valóságban szinte lehetetlen államvizsgán megbukni.
2020. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez engem is érdekelne. :D
2020. aug. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem igaz, hogy szinte lehetetlen megbukni záróvizsgán. Én jogász szakon végeztem idén, szép számmal buktak az évfolyamtársaim.

Ilyenkor megpróbálod következő alkalommal kérdező. Szakdogát nem kell újra írni.

2020. aug. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vodafonelive ***** válasza:
34%
En sajnos ismerek 1 embert szemelyesen aki gepesz bsc-n atment kettesekkel a tetelhuzasokon es a szakdolgozatan meg megbuktattak. Amikor ujra akarta volna irni a szakdogajat akkor meg szemetkedtek vele a tanarok es nem adhatta le, hogy ujra allamvizsgazzon. A tanarok azt javasoltak neki, hogy fevetelizzen ujra es kezdjen egy masik szakiranyon. Na ez a feregseg es en pl sajnalom a sracot, mert a letesitmeny msc-t ott csinaltam es tenyleg kritikan aluli a tanari garda, ugyhogy tudom mirol beszel.
2020. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tanultam semmit se az első államvizsgámra (fizikus vagyok) és megbuktattak teljesen jogosan. Fél év múlva a második államvizsgámra már tanultam és ötöst kaptam.
2020. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ketten is megbuktak (matekszak) idén. Van ahol tényleg csak inkább formaság a zv van ahol meg egy eléggé komoly dolog. Neked kell tudni hogy a szakod milyen. A zv és a szakdoga amúgy két külön dolog, persze a védés általában együtt van a zv-el de az semmit nem jelent:D Írhatsz ötös szakdogát és mégis megbuksz a zv-n.
2020. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megbuktam júniusban, pedig hónapokat tanultam rá. Pótvizsgán átmentem a héten. A védés külön van, nem kell újra írnod.
2020. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!