Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha el is kezdjük...

Szerintetek ha el is kezdjük a sulit rendesen, utána lesz olyan hogy átváltanak online oktatásra?

Figyelt kérdés

Minden infót tudok, tudom hogy sima nyitással terveznek, tudom hogy senki nem tudja biztosra erre a kérdésre a választ, én csak a véleményeteket kérném hogy szerintetek lesz-e, ti mit gondoltok és ha lesz hány hét után? esetleg van tippetek arra is hogy mennyi ideig? akár év végéig? TIPPEKET várok, tudom hogy nincs konkrét válasz. (még mielőtt valaki belémkötne hogy eZt nEm tUdjA sEnKi)

Ja illetve ha valaki tud esetleg valami belsős pletykát, hírt, vagy bármit amit hallott.



2020. aug. 21. 23:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Beszélgetni akarok, pletyizni és tippeket összevetni itt a komment szekcióban :))
2020. aug. 21. 23:02
 2/31 anonim válasza:
89%
Biztos vagyok benne, hogy lesz online oktatas is. Ma olvastam peldaul, hogy hogy javasoljak ezt az iskola cuccot es aztakarjak hogy az egyik heten 3 a masik heten 2 online oktatasos nap legyen, szerintem ez elegge faszsag, inkabb dontenek el hogy melyik legyen, valasszank es legyen az nem ugy hogy egyszer igy egyszer ugy.
2020. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen egy ilyen cikket én is olvastam és majdnem leestem a székről hogy ez mekkora idióta ötlet. Igazán sok értelme lenne...egyenlő a nullával
2020. aug. 21. 23:23
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Én olyasmit olvastam,hogyha lesz is online oktatás, akkor csak ott, ahol megugrik a fertőzöttek száma. Meg azt is mondták, hogy már nem terveznek olyan szintű leállást, mint tavasszal.
2020. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Ha marad a járványhelyzet a mostani állapotban (napi 20-50 megbetegedés és 1-5 haláleset), akkar hagyományos oktatás lesz a közoktatásban.

Ha durvul a helyzet akkor lokális szinten lesz digitális oktatás.

Olyan leállás, mint tavasszal volt nem lesz mert a gazdaság ősszeroppanna.


Az iskolákba elküldött járványügyi protokoll nem életszerű és betű szerint betarthatatlan. Kíváncsi vagyok, hogy az én sulimban, hogy oldják meg.


Nekem már nagyon hiányzik a rendes oktatás. Sajnos a digitális oktatás egy vicc volt nálunk. A számonkéréseken minden diák puskázott és ezt a tanárok nem tudták kivédeni. Így minden diáknak javultak a jegyei (senki sem bukott), viszont a jegyek mögött nincs valódi tudás. Félek az érettségitől emiatt.

2020. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de nem országosan, hanem mindig csak helyileg, és csak két-két hétre, de azt többször is.
2020. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
7%
Kérdezd még meg ezeregyedszerre is, hátha attól jobb lesz 🤦🏻‍♀️
2020. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk az egyik szm tag szülő azt hallotta, hogy szeptember 25ig lesz hagyományos


Ne pontozzon le senki, én csak ezt HALLOTTAM!


De olyat is olvastam hogy csak az aktuális gócpontokba váltanak onlinera

2020. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#7-es direkt ezért emeltem ki hogy TUDOM MI A MOSTANI HELYZET ÉS HOGY SENKI NEM TUDJA mindössze csak tippekre véleményekre voltam kíváncsi


Mindenki másnak köszönöm a normális véleményét és tippjét amit írt:)) kíváncsi leszek mi lesz

De szerintem HA az lesz hogy régiókként zárják be a sulikat és nem országosan, akkor a budapesti iskolák fogják kezdeni szóval, szerintem a pesti sulisok készülhetnek ha ez lesz. De vidéken kisebb városokban kétlem hogy nagy gócpontok alakulnának ki és ezért sulit kéne bezárni...bár ki tudja

2020. aug. 22. 14:06
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg csak Budapesten és környékén lesz távoktatás.
2020. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!