Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma már 132 új fertőzőtt volt....

Ma már 132 új fertőzőtt volt. Az iskolákat mikor zárják be? Mennyire valós a szeptember 14-15-ös - egyre több helyről hallott dátum?

Figyelt kérdés
Egyre több helyről olvasni, hallani, hogy a kormány megnyitja ugyan az iskolákat, de szeptember 14-én újra bezárja azokat ha 100 feletti a napi esetszám. Szülőként, nagyszülőként ti mire készültök?

2020. aug. 28. 10:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk annyiból van szerencsénk, hogy a férjemmel váltott műszakban dolgozunk. Tehát mindig van otthon velük valaki. Az már más kérdés hogy hullafáradtan járunk dolgozni.
2020. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem valós az egyre több helyről hallott dátum. Őszintén egyszer nem hallottam. És ameddig az Intézkedési terv hatályos, nem zárják be az iskolákat azért, mert 132 új fertőzött van.
2020. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es. 30 napi fertőzőttnél tavasszal bezárták. Ma már 290 fertőzött volt! Szóval...
2020. aug. 30. 13:40
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Akkor nem volt még tapasztalata senkinek nagyon. Most már van.

Semmi terv nem volt ezért döntöttek a bezárás mellett.

Most éppen ennek elkerülése érdekében van terv.

Illetve most szinte kétszer annyit tesztelnek mint akkor.

Szerintem a lokális intézkedések a legkivitelezhetőbbek.

2020. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Nekünk bevezették, hogy a folyosón és a mosdóba hordani kell a maszkot és ha valamelyik tanár órán azt mondja h vegyük fel a maszkot akkor vegyük fel.


Nekem rosszul ment az online oktatás. Nem magyarázta el nekem senki az anyagot és anyáék sem tudnak segíteni. Őszintén ez az egész online oktatás arról szólt h hogyan tudjuk a netről lenézni az anyagot.



A maszkkal és a kézfertőtlenítéssel védekezzünk inkább, mint az iskola bezárásával. Persze az is jó, de a tanulás szempontjából sz*r.

2020. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"annyi volt az online oktatás, hogy pl tankönyv 70-75 oldal, munkafüzet 64-65 oldal, egy hét múlva küldd el a fotókat róla... semmi kontakt nem volt sem a tanárokkal, sem az iskolával, semmi."

Persze. ☺️ Akkor hova kellett küldeni a fotókat? Ugyanaz volt a kontakt a tanárral, nyilván.

2020. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

"Az idősebb tanárokat is tökre megértem, ha veszélyben éreznék magukat."

Meg a csaladtagjaikat. Meg a relative fiatalabb tanárok is az idosebb csaladtagjaikat. De a diákok között is egyre több a késői gyerek eléggé idős szülőkkel, meg az olyan aki nagyszulokkel el együtt. Én tudok olyan diakomrol is, akinek mindkét szülője rakbeteg...

2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egy teljes alsós tagozat alig járt fél évet iskolába tavalyi tanévben."

A felső tagozat is annyit járt. Meg a középiskolások.

2020. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

annyi volt az online oktatás, hogy pl tankönyv 70-75 oldal, munkafüzet 64-65 oldal, egy hét múlva küldd el a fotókat róla... semmi kontakt nem volt sem a tanárokkal, sem az iskolával, semmi."


Persze. ☺️ Akkor hova kellett küldeni a fotókat? Ugyanaz volt a kontakt a tanárral, nyilván.


Volt, amit emailben kellett elküldeni és soha semmi válasz nem jött rá és volt akit xy felületre kellett feltölteni, ott sem érkezett soha pl egy javítás, vagy valami. Egyszerűen a krétába lettek jegyek beirva, de hogy mire, sosem derül ki...

2020. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Hát arra, amit a tanár megkapott:azt értékelte. Ha kérdéseket kapott volna, biztos segített volna. És valószínűleg mindenre, mindenkire nem jutott elég ideje, így inkább azokra koncentrált, akik igényelték a segítséget, a többieket csak értékelte.
2020. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!