Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes Már az első félévben...

Érdemes Már az első félévben szabadon felvehető órákat felvenni a plusz kreditért?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Első évben semmi pluszt, örülj, ha megbirkózol a kötelezőkkel. Ha normális átlagod lesz mindkét félévben, és nem kell utóvizsgáznod semmiből, akkor mehet.
2020. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

érdemes, én ezt csináltam mesteren


most lesz az utolsó félévem, maradt 3 tárgy, így könnyebb záróvizsgára készülni

2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ az eddig felvett kötelezőkből és kötválokból mennyi kredit jött össze.
2020. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Altalaban nem. Kesobb mar jobban fel tudod majd merni, mi az, amit tenyleg erdekel.
2020. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Ha van olyan szabvál, ami tetszik, szimpatikus, fel tudod venni és a kredit is jól jönne, akkor miért ne? Nyilván nem kell sokat, de szerintem egy vagy két tárgy nem oszt, nem szoroz. Én is vettem fel szabvált az első félévemben, mert anélkül nem lett volna meg a 30 kredit és szerettem volna jó eredményeket.
2020. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!