Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik ezek az állandó tesis...

Mik ezek az állandó tesis kérdések?

Figyelt kérdés

Mindig látok olyan kérdéseket, amik a kötelező egyetemi tesiórákról szólnak, ez melyik egyetemnél van? Vagy több is előírja? Vagy csak egy szak?


BME-n pl minek a kötelező tesi? Műszaki és gazdasági beállítottságú egyetem, ha jól tudom...


2020. aug. 28. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Pl. azt megelozendo, hogy 40-50 évesen elhulljanak a mérnökök. Meg eleve az egyetemi tanulás is jobban megy annak, aki egészségesebben él, amihez hozzá tartozik a testmozgas is.
2020. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Csak egy erőltetett baromság. Heti 45 perces laza tesitől senki nem marad fitt. Márpedig nálunk (Széchenyi) nem igazán veszik túl komyan ezeket a tesiket, ki is lehet váltani egy egyszeri (és egyszerű) felméréssel.
2020. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
*komolyan
2020. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát.. ez így tényleg baromság.


1-es: Szerintem felesleges ezt kötelezővé tenni. Heti egy órától nem hiszem hogy tovább él a mérnök. Szerinted a munkahelyén (ahol több időt fog eltölteni, mint az egyetemen) is fog rendszeresen mozogni..?

2020. aug. 28. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Minél inkább megszokja fiatalabb korában, hogy ez is a napirend szerves része, annál inkább fog.
2020. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyre több az olyan hallgató, aki már a mindennapos testnevelesbe nőtt bele, ezért egyre többnek igénye is.
2020. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Ráadásul marhára van jobb dolga az egyetemistának, mint még egy tesi órára is bejárni. Aki eddig sem mozgott, ezután sem fog, aki meg amúgy is mozog, az amúgy is kiváltja és edzeni fog a saját terve szerint.

Annyi a jó, hogy nem egy középiskolai tesiórán vagy, hanem kiválaszthatod, hogy mire szeretnél járni, szóval legalább élvezheted.

2020. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Senki nem hal bele, ha heti egyszer egy általa választott sportágban egy óra testmozgást végez. Tényleg senki. Abba viszont, ha nem teszi, több eséllyel. A középiskola alkalmatlan az emberekkel megszerettetni a sportot. Ez egy második esély annak, aki nem akarja tönkretenni az egész testét, főleg ülőmunka mellett.


Amúgy több helyen van, BME, OE, stb...


Én szerettem. Mondjuk én magamtól is edzettem és ugyanazt csináltam, mint addig, csak más helyen. Nem akkora ügy, nem kell meghalni a gondolattól, felemeled a valagad.

2020. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Én osztatlan tanárszakos vagyok, nekem marhára nem mindegy hány óra van az órarendemben. A sok gyakorlatom (labor!) közé felvenni egy tesit ütközés nélkül, na az művészet. Pláne olyat, ami tetszik is.

Értem én, hogy sok a dagadt, de engem hagyjanak békén, nem vagyok az. Diploma után úgysem fogok semmit sportolni, rühellem az egészet, ezt már úgysem ellenőrzik, különben előbb vonat elé ugrok, minthogy szívroham vigyen el.

2020. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Fasza, hogy ilyen tanáraink lesznek...
2020. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!