Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóról kérdések?

Fogszabályzóról kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogszabályzót felraknak akkor is, ha torokgyulladásom van?

Hónapok óta húzódik, már nem szeretném arrébbtolni.


Volt már 3 évig éjszakai, ott mikor húztam magamnak, és mikor kivettem eléggé fájt. Mennyivel fáj jobban az állandó?


És hogyha az alsó fogsorom teljesen szabályos, viszont a felső fogsoromhoz képest oldalra van csúszva, oda is tesznek?



2016. ápr. 16. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fertőző a torokgyulladásod, akkor szerintem mindenkinek jobb, ha vártok, amíg meggyógyulsz. Egyébként sem egy kellemes élmény a felrakás, betegen pedig még rosszabb lehet elviselni. Próbálj meg türelmes lenni, ez úgyis egy hosszú folyamat lesz. Nekem is volt kivehető, most pedig állandó van. A fájdalom ugyanolyan. A fogszabályzónál nem csak az a lényeg, hogy egyenes-e a fogsorod, hanem hogy jó-e a harapásod. Ha a harapásod nem szabályos, akkor az alsóra is fogsz kapni, szerintem.
2016. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keresztharapásom van. Vagyis a felső fogsorom egyik oldalt belülről ül az alsón.
2016. ápr. 17. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is keresztharapásom van. Az alsó és felső fogsoromra is ragasztottak készüléket.
2016. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!