Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Határon túli Magyarországra...

Határon túli Magyarországra járó diákok! Most, hogy szeptember elsejétől határzár van, hogyan oldjátok meg az iskolát és a kollégiumot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, gyakorlatilag az írják Magyarországon hogy ha külföldön tanulsz negatív tesztel átmehetsz beíratkozni de ha úgy akarják mint ebben az évben központilag mindenkinek egyszerre hát akkor októberig fog húzódni.
2020. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem igazán kérünk a sok "határon túliból"! Elege van már nagyon sok magyarnak belőlük! Maradjanak abban az országban, ahol születtek!
2020. aug. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 31.-én megyek át, két negatív teszttel.


#2 Azért durva, hogy megy a trianonos profilkép meg a nagy összetartozás, amikor meg tényleg össze kell fogni, akkor kb. semmi. De remélem, hogy jól esett ez a kommented, és feldobta a napod:)

2020. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálunk az lesz, hogy aki odaátról származik, az otthon tanul. Ki az aki ott akar maradni két hétig, vagy akár 1 hónapig? :)
2020. aug. 29. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem ahova járok 2 tesztet fizet a külföldieknek. Én itt vagyok magyarba lassan 2 hete, úgyhogy nekem nincs rá szükségem.

#2 Ha Jugoszlàviában születtem nehezen maradhatok ott, ha màr nem is létezik :D Amúgy meg fogyi vagy, ugyan annyi jogunk van az anyanyelvünkön tanulni, mint neked!

2020. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Addig amíg ide szavaztok, úgy, hogy nem is itt éltek, nektek semmilyen jogotok nincs! Hidd el, a magyarok nagy része ezt gondolja! Elege van abból, hogy milliárdok folynak el a "határon túli" magyarokra a saját adójukból, közben itthon meg minden omlik össze, romos stb... Menj ki az utcára aztán kérdezd meg, hogy örülnek-e neki, hogy te itt akarsz magyarkodni nálunk határon túliként! 10-ből 8 elküld a pcsába!
2020. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Utolsónak gratulálok, jó cigó duma...segílyért/szociálkáért még fordulhatsz ha ekkora a baj...
2020. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Biztos elküldi a határon túlit a p...ba, ha például fizeti neki a 120 ezres lakbért:)))
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
8-as. Na ez azért nem így van. Mi is adunk ki két lakást, pár éve románok (bocs, kinti magyarok) vették ki, teljesen lelakták. És ismerősi körünkből is hasonlóak az észrevételek, pedig mi egy nyugati határhoz közeli egyetemi városban lakunk. Nagyon sokan nem adnak ki román magyaroknak lakást. Inkább elhajtják őket! Igénytelen népség, és rohadtul nagyképűek a "magyarságukra". Irritálóak, sokan rühellik őket.
2020. szept. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!