Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola találhat még matektanár...

Iskola találhat még matektanárt szept 1-ig, ha egész nyáron nem talált? Szerintem ez mission impossible

Figyelt kérdés

Nem értem az igazgató minek hitegeti magát, hogy bármikor találhat a suli matekost.

Hát bármikor találhat valóban, mégis itt volt az egész nyár 3 hónap és nem talált.

Az előző matekos májusban jelentette be távozását, azóta megy a keresés, jún júl aug eltelt és senkit se találtak.

Majd most a hátra levő 2-3 napban fognak? Nem fognak.

És akkor indul a tanév 1 szem matekos nélkül.

Jó lesz.


2020. aug. 29. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskolában bármi előfordulhat.
2020. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nem alapítványi. de tök mindegy ez is a piacról szerzi be a tanárokat, álláshirdetést kiteszi profession cvonline stb és vagy jelentkezik valaki vagy nem.

A töris is elment, és 1 hét alatt lett másik. A matekos meg 3 hónap alatt se.

2020. aug. 29. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak csodák. Azt se látta előre senki, hogy én egyszer csak majd bekopogtatok a sulinkba, hogy nincs-e szükség egy x szakos tanárra. Volt. És akkor is nagyon kozelgett már a tanév eleje.
2020. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Különben meg ha szept. 1. után néhány nappal talál csak, akkor sincs semmi...
2020. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Találhat.
2020. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

1. Hülye lenne egy iskola a nyári szünet alatt felvenni valakit, hogy azokat a hónapokat is ki kelljen fizetni.

2. Ha nem alapítványi az iskola, akkor egyébként sem az igazgatónak kell felvennie valakit, hanem a fenntartónak(klik, szakképzési centrum, stb). Ha meg nem találnak, akkor másik iskolából küldenek át óraadót.

2020. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
És még mindig van, aki bedől ennek a trollnak.
2020. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Aki szerint a kérdés kamu az jöjjön már el egy átlag, nem elit iskolába.

Nálunk (Bp átlag középiskola) a tanévkezdet előtt 2 nappal hiányzik:

kémia, biol, testnev, angol szakos.

"csak ennyi".

Így megyünk neki a tanévnek.


AZ egész tavalyi évet úgy csináltuk végig, hogy kémia és biol tanár egész évben nem volt. Két másik suliból járt át egy-egy részidős tanár. Saját szakosa az iskolának 1 évig nem volt és most sincs. Idén se nagyon lesz, az esély rá nulla.


Ettől függetlenül a kérdés még lehet kamu, de simán lehet igaz is.

Ezt csak az érti és hiszi, aki a közokt világában van.

Amíg egy 10 éve a pályán levő egyetemi végzettségű tanár nem kap a kezébe még 200 nettót sem, addig mit is várunk!

2020. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
8, ez a kérdező évek óta itt nyomja.
2020. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

" ez a kérdező évek óta itt nyomja."


Az lehet. De attól még iszonyat tanárhiány van mindenütt. És valóban amely tanár el akart helyezkedni és váltani akart az váltott. És nem aug legvégén fog.

Vagyis ha egy suliban most nincs tanár, az már nem is lesz tanévben.

Akkor így megy el a tanév mert év közben tanárt kapni nullszanszos.

Én csak tudom, 20 éve benne vagyok.

2020. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!