Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van így esélyem rá?

Van így esélyem rá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy általánosba mondjuk úgy hogy hanyagoltam a tanulást (amit természetesen meg is bántam) és nem oda vettek fel ahova szerettem volna menni hanem egy valamivel gyengébb gimnáziumba. És én már kiskorom óta orvos szerettem volna lenni. És most ebbe a 4 évbe szeretnék mindent beleadni tanulás szempontjából.Szerintetek sikerülhet? Értelmes válaszokat előre köszi:)
2020. aug. 29. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Biológiából épp, hogy 2-s lettem általános iskolába. Ahova jártam gimnázium megbuktam angolból.

Szakgimnáziumba mentem át.


Első éves vagyok a Semmelweis Egyetemen.


Ügyesen ☺️ Ha bele adsz mindent, igen, fel fognak venni és lehetsz orvos

2020. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mèg időben vagy. Csak időben kezdj el készülni az emelt érettségikre, akàr jàrj magántanárhoz ha van lehetőséged.
2020. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sikerülhet. Mindent bele!
2020. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztató válaszokat. Természetesen hamarabb kezdek készülni az érettségikre és magántanárhoz is fogok járni(hogy biztosra menjek).
2020. aug. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!