Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kazincbarcika Irinyi János...

Kazincbarcika Irinyi János Református Oktatási Központról valami véleményt?

Figyelt kérdés
Most fogok ott kezdeni 9.-be, nem tudom mire számítsak, esetleg valaki tudna bővebb információt adni az intézményről? (Milyenek a tanárok, az órák, stb stb)
2020. aug. 29. 13:48
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerettem oda járni. Volt 1-2 fura tanár, de hol nem.

Rendesen tanítanak általában.

Esetleg ha privátban leírod, hogy pontosan milyen tanárok tanítanak, írhatok jellemzőket.

2020. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nézd vissza a kérdéseket erről. Leírtam mind alatt a részletes tapasztalataimat. Ennyit írj be: Irinyi.
2020. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16%
Nos én 5 évet(4+1) jártam abba a szarfészekbe. Az elején egy olyan igazgató volt aki mielőtt egyházi suli lett még elvtársazott... Szakma tanár ha nem jön át másik suliból utolsó évre akkor tuti nem érettségizünk le... Volt olyan tanár aki kb a kocsmából jött órára... Na meg volt olyan aki felbaszott egy szakmai feladatot a táblára amit ő sem tudott megcsinálni aztán azt mondta, hogy pofon egyszerű. Abban a fosban az a tanár amelyik nem nagyképű az perverz vagy alkesz. És persze az a nagy zenész gondozás ami ott megy vagy ment.... A tanárok olyan buták a zenéhez, hogy a zene hallgatástól is tiltani kellene őket. A portások pedig azt hitték, ők vezetik az iskolát....
2020. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!