Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én kérném vissza a...

Csak én kérném vissza a nyelvvizsga nélküli diplomákat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Oriasi nagy butaság és igazságtalanság volt a nyelvvizsganelkuli diploma kiadás csak egy évben. Viszont ha mindenki beszélne idegen nyelven nem kellenének tanárok se forditok
2020. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
11: Azért valakinek csak kell segíteni a nyelveket megtanulni, tanárok kellenének. Fordítókra kevésbé lenne szükség, nem beszélhet mindenki száz nyelven.
2020. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért valakinek csak kell segíteni a nyelveket megtanulni

=

Azért valakinek csak kell segítenie a nyelveket megtanulni


Mielőtt még megvádolnának azzal, hogy saját anyanyelvemet sem ismerem.

2020. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is nagyon igazságtalannak tartom. Aki pedig nem tud megtanulni egy nyelvet igenis lusta, nem atomfizikáról van szó. Szorgalom kell hozzá, egy kis memória és esetleg egy hatékony nyelvtanár.

Gondolom mielőtt bárki is jelentkezik egy intézménybe, mindenki tájékozódik a teljesítési kritériumokról, ha tetszik, ha nem ez akkor is feltétel volt.

Másrészről pedig Unióban élünk, minimum egy nyelvet illik beszélni!

2020. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érint, de azért most belegondoltam, hogy akik az elmúlt években nem kaptak diplomát emiatt, azoknak hogy eshet. Vagy most visszamenőleg érvényes mindenkire, hogy megkapja? Arra is, aki tíz éve nem vehette át emiatt?
2020. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2020. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Dögölnön meg a szomszéd tehene is. :)
2020. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
15: Igen, érvényes a beragadt diplomákra is. Azok most kimentek.
2020. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

14-es, a matematika sem atomfizika, mégsem képes rá mindenki, hogy megtanulja (felteszem, hogy neked sem volt erősséged). Úgy könnyű beszélni, hogy te valamit könnyen meg tudtál tanulni, aztán vered a melled, hogy te milyen ügyes vagy. Képzeld, nem mindenkinek állnak rendelkezésre a megfelelő lehetőségek (sok helyen még internet sincs, ahogyan ez kiderül a mostani helyzet kapcsán), szóval csak ne vagdalkozzunk, hogy aki nem tud nyelvet megtanulni, az lusta.


"Másrészről pedig Unióban élünk, minimum egy nyelvet illik beszélni!"


Minimum egy nyelvet mindenki beszél. Gondolom, te sem az angollal kezdted.

2020. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!