Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik jövőre érettségiznek...

Akik jövőre érettségiznek félnek attól, hogy bezárják az iskolákat, és otthonról kell felkészülni?

Figyelt kérdés
Jövő májusban érettségizek, és szerintem otthonról nehezebb felkészülni. Az előző tanévben emailben kaptuk a tananyagokat, néha volt egy rövid videó, és határidőre vissza kellett küldeni a kész fadatot, vagy füzetfotót. Így otthonról szerintem nagyon nehéz lenne felkészülni. Ti nem féltek ettől?

2020. aug. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Mindent otthon kell megtanulni, az iskola a tempót diktálja maximum.

Ha bejársz és ott töltöd a fél napot, attól még a tényleges tanulást otthon csinálod meg. Ugyanaz. Csak kifogásnak remek, ha lusta vagy és nem tudod struktúrálni a napodat. De ez nem az oktatás hibája se offline, se online.

2020. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Én idén érettségiztem szóval itthon készültem fel ra hülye órákra nem jelentkeztem be pl online tesi stb orvosi igazolással kiiratattam magamat online oktatás egy nagy vicc nem jó semmire

Szóval Én azokból a tantárgyakból amik érdekeltek(Fizika) vagy nem ment olyan könnyen (Matek)és érettségi tantárgy magántanár foglalkozott velem Akihez rendszeresen jártam

A többire ami nem Olyan lényeges arra meg otthon fel tudsz készülni

Pl én Japánból érettségiztem szóval angoloran nem csináltam semmit 3 ra zártak le és ennyi érettségit nem angolbol szereztem szóval nekem mindegy volt az egyesz

Pl magyar szinten nem érdekelt ott annyit csináltam hogy megnéztem néhány korábbi érettségi Feladatot

Meg fejben eldöntöttem hogy verset elemzek novella elemzés helyett esetleg nézd att hogy ki milyen verset irt elemzd gyakorláskepp meg ilyesmi

Tehát gondold végig mi a fontos számodra és azzal kezdjel valamit

2020. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feleslegesen készülgetni olyanra amiből úgysem erettsegizel

Nekünk volt online tesi életvitel rajz most ezek a “felesleges”(mert érettségi előtt Tényleg felesleges) órákon minek akar bárki is résztvenni ha van egy rakat tényleg fontos tananyag amivel kene foglalalatoskodni

2020. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nati7 te tipikusan az a fajta vagy, aki életében nem mozgott mi? Aztán majd mi fizessük az orvosi költségeidet az adónkból igaz? sosem értettem az olyanokat aki gyáva módra senkiként megfutamodnak a testnevelés elől! Az orvosodat meg fel kellene jelenteni!
2020. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 nem

Szeretek sportolni nem az a baj sőt 2 évet karateztam is de nem gondolod nevetsegesnek hogy 6 kort fuss a lakásba? :)

Én 6 tantárgyból érettségiztem köztük emelt fizikából nehéz volt és mellette magantanarokhoz jártam nem volt idom se kedvem ciganykerekezni a parkettán :)

2020. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor érettségi van akkor nem ezzel kell foglalkozni hanem keményen tanulni hogy ne bukj meg netán felvegyenek egyetemre :)

2 osztálytársam tesibol érettségizett gyakorlat nem volt szóban kellett tételt felmondani hat most komolyan ? Semmi gyakorlat főleg tesibol Tiszta nevetséges az egész

2020. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nati7

Teljesen igazad van.


Én 2021-ben érettségizek, orvosira fogok jelentkezni, amihez az emelt biosz és kémia nagyon jól kell, hogy sikerüljön. Remélem nem lesz digitális oktatás, mert tesire, rajzra, stb felesleges tárgyakra nem szeretnék itthon időt pazarolni. A suliban ezeket könnyű átvészelni, részt veszel az órán és utána irány haza, ahol tanulhatsz a lényeges tárgyakra. De digitális oktatásnál ezekre a tárgyakra is készülni kell, beadandókat írni, projektet csinálni stb, ami bármelyik évfolyam esetében normális, csak nem a végzősök esetében.

2020. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összességében jóval nehezebb lesz kivitelezni az érettségire való készülést. Ha valami csoda folytán bejárhatnánk a suliba, akkor is hatalmas elmaradással kell (legalábbis az én osztályomnak) számolni, pótolni, stb.
2020. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem be fognak zárni, ha nem is olyan hosszú időre. Én nem félek tőle, nálunk szuperül működött az online tanulás. Sőt, itthon egyedül többet is tudnék készülni!
2020. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!