Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy az ELTE TTK észbe...

Most hogy az ELTE TTK észbe kapott, a többi egyetem is lépni fog?

Figyelt kérdés
Egy-két egyetem, mint az enyém még a hibrid oktatásig sem jutott el... Mire számítotok?

2020. aug. 31. 12:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
Olvasd mar el a cikket kerdező, írták, hogy a gyakorlatokst nem lehet másképp megoldani, azok meg leszbek tartva. Csak az előadások és a szemináriumok lesznek online
2020. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

SOTE-ról annyit tudok, hogy ugye megvolt a felvételi, és minden egyetem kiküldte a kis csomagját (beiratkozás, diákigénylés stb.) akkor ők már megkövetelték a gólyáktól a regisztrációt bizonyos online rendszerekben, elővigyázatosságból, hogyha ismét online oktatásra kerülne a sor, akkor ne érjen senkit hidegzuhany. Ezt kb. augusztus első hetében hallottam.


A BME-s infóm meg nem 100%, csak erre a sotés infóra vágta rá az ismerősöm, hogy náluk is hasonló volt a közlemény.

2020. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#11 Én ezt arra írtam, hogy nekem minden jelenléti oktatással lesz. Gyakorlat, előadás, minden!

#12 Akkor semmi változás. Gondolom kivárnak..

2020. aug. 31. 13:32
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Az ÁTE-n a hibrid oktatás sajnos (egyelőre) nem azt jelenti, hogy a gyakorlatra kell bejárni, hanem hogy az előadásokon "csak" a fél évfolyamnak kell jelen lenni - és ahogy ismerem őket, "cserébe" egy csomó előadás katalógusos lesz:( Pedig tényleg az kellene, hogy csak a gyakorlatokra kelljen bejárni. Remélem, hamarosan az lesz.
2020. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Fekészül a TÁTK. Közös épület, ráadásul oda járnak a gytk-s és ppk-s hallgatók is egy rakás órára.
2020. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
BME-s vagyok. Nem tudom, hogy mire számítsak. xd
2020. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is. Kérdőjel.
2020. aug. 31. 15:38
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ki mit olvasott a BME gólyáknál, mert BME gólya vagyok és azt se tudom, hogy most mi van. Tiszta káosz.
2020. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni Egyetem?
2020. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
A Debreceni Egyetemről annyit hallottam, hogy úgy tervezik, hogyha nagyon felfut a járvány, akkor okt. 23-tól állnak át digitre. Nem tudom, hogy urban legend vagy tényleg van valóságalapja.
2020. aug. 31. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!