Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproni egyetemen vagy a...

Soproni egyetemen vagy a Széchenyi egyetemen válasszam a turizmus-vendéglátás szakot ?

Figyelt kérdés
Most 2021 májusban fogok érettségizni. Már most nézegettem, hogy érettségi után hol folytassam tovább. Egy erre a szakra járó embert keresnék aki szívesen elmagyarázná, hogy működik ott az egész, milyen tárgyak vannak, milyen a kollégium. akár Sopronban, akár Győrben!

2020. szept. 1. 19:08
 1/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de inkább másik szakon gondolkodj.
2020. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Már ne akarj vendéglátózni. A Covid ótan nem jó szakma, de előtte sem volt az.
2020. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Petkecske válasza:
Sziasztok, mechatronikára szeretnék jelentkezni, ti melyiket ajánlanátok a fent említett 2 egyetem közül?
2021. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sopron! Nagyon sok lehetőség van turizmus BA-val és FOKSZ-szal is, a város és környéke alapból is egy meghatározó turisztikai desztináció Magyarországon (illetve Ausztria közeleső részei is). Új építésű kolik (diákhotelek) vannak 5-10 percre a karoktól, és alanyi jogon jár minden elsősnek az elhelyezés, csak kérni kell. Egyébként pedig szuper a diákélet, csak ajánlani tudom. :) (Én is itt végeztem, a Közgáz Karon, csak másik szakon.)
2021. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sopron! Nekem bejött a képzés, a légkör... és tök jó munkát is kaptam utána a szakmában :)
2021. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Sopronban jártam turizmus BA-ra, nem cserélnék utólag sem. Normális oktatók, jó közösség, jó kolik (több árkategóriában és színvonalban - de egyik se gáz). A tárgyak is érdekesek, sok belsős és néhány külsős oktatóval (szállodaigazgatók, stb.) Önálló kutatómunkát (TDK) is folytathattam a karon/szakon, amiben a konzulens oktatóm segített.
2021. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!