Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha felvettek egy...

Mit tegyek ha felvettek egy nagyon erős középiskolába, de én egy másik hasonlóan erős iskolába szeretnék átiratkozni ahova meg nem vettek föl?

Figyelt kérdés
Most idén mentem középiskolába és rühellem.Van egy hasonló képességű iskola ahova nagyon szeretnék menni de oda fellebbezéssel se vettek fel,de van egy amit meg sem jelöltem annak idején.Lehetséges,hogy átvesznék még év közben, és ha igen mikor próbálkozzak?(félév,negyedév,évvége)Nem tudom,hogy mit tudnék kezdeni...

2020. szept. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Egy próbát mindenképp megér.

Csak kíváncsiságból, melyik sulikról van szó? Ez azért fontos, van amelyik rugalmasabb ilyen esetekben

2020. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írtam privátban :)

Nagyon fontos nekem ez a téma remélem sokan fognak segíteni

2020. szept. 1. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Aki csak úgy tud bekerulni egy bizonyos suliba, ha sokan segítenek neki, az nem oda való.
2020. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én egy közepesen gyenge iskolában kezdtem a középiskolát. Októberben rájöttem, hogy ez nem nekem való. Édesapám kért időpontot a másik iskola igazgatójától és elmentünk egy elbeszélgetésre. Nagyon kellett virítani, hogy nagyon komolyan gondolom és oda való vagyok. Még az ellenőrzőmet is megnézte, sőt, még a naplóból is kért másolatot. A beszélgetés végén az igazgató úr mondta, hogy a jelenlegi iskolámból iratkozzak ki, mert felvesznek. Ezt az utat esetleg megpróbálhatod.
2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!