Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki leirná kérem lépésről-l...

Valaki leirná kérem lépésről-lépésre, hogy egy középiskolából milyen procedurával lehet átiratkozni egy másik középiskolába, mert sajnos én nem tudom lépésről lépésre, hogyan is működik ez?

Figyelt kérdés
Kérem segitsetek,teljesen el vagyok veszve!!!!!!!!!!!
2011. nov. 14. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a remélhetőleg leendő sulidba. Megmondod, hogy szeretnél beszélni az igazgatóval, mivel ide szeretnél a későbbiekben járni. Arról, hogy átvesz-e, illetve ezt milyen feltételekkel teszi meg, arról majd ő fog neked felvilágosítást tartani.
2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha felvesz az igazgató akkor történik meg a beiratkozás is?

vinni kell az ált.iskolai bizonyitványt a leendő sulimba még akkor is amikor nem biztos még ,hogy felvesznek?

2011. nov. 14. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy beszélgetés lesz először. Egy magára és az iskolájára adó igazgató ilyenkor szépen elbeszélget veled a terveidről, motivációdról, a tanulmányi múltadról, arról, hogy miért szeretnél az ő iskolájába járni és legfőképpen rólad. Aztán majd megbeszélitek, hogy esetlegesen milyen különbözeti vizsgákat kell tenned, hányadik évfolyamra, milyen szakra venne fel, nem egyik pillanatról a másikra működik ez.
2011. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell a jelenlegi középsulidból a bizid...

S koránt sem biztos,hogy fel tud venni év közben. Beiratkozás na igen,meg különbözeti vizsga is van.

2011. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!