Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak már olyan oktatási...

Vannak már olyan oktatási intézmények (legyen az óvoda, iskola, egyetem, stb) Magyarországon, ahol áttértek ebben az őszi félévben az online oktatásra a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2020. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem olvass híreket.
2020. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Elte informatikai karon már online kezdődik a szemeszter.
2020. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen, viszonylag sok ilyen egyetem van, valamint általános iskolákat is be kellett már valahol zárni, mert volt fertőzött. Három debreceni középiskolában már két napja hibrid oktatás van, ami azt jelenti, hogy egy hetet bejárnak, egyet pedig otthonról tanulnak a diákok. A mi giminkben is látszik a tanárokon, hogy valamit már sejtenek a jövővel kapcsolatban, és félnek is miatta. Szóval...engem nem nagyon fog váratlanul érni, amikor majd megint bejelentik az online oktatást. Ezt a fajta bejárós oktatást nem tudjuk már sokáig csinálni. Főként a mai 459 új fertőzöttel, ami ismét rekord...
2020. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pte TTK és pte aok, amit csak lehet online tart
2020. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de óvodát úgy értetted hogy bezárták?

Mert a kérdésedben online oktatás szerepel

2020. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!