Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási felvételi...

Felsőoktatási felvételi vizsga tételsorát lehet- e előre tudni?

Figyelt kérdés
2005 előtt érettségiztem, amikor még nem létezett emelt szintű érettségi, ezért az egyetemi felvételihez felvételi vizsgát kell írnom, ami emelt szintű érettséginek felel meg. Lehet-e előre tudni a tételsort? Az aktuális az évi érettségi tételsor lesz, vagy korábbi évek tételsoraiból véletlenszerűen választanak? (Iskoláknál érdeklődtem, hol ezt az információt kaptam, hol azt). Olyanok válaszát várom, akik vettek már részt ilyen vizsgán.Előre is köszönöm!

2020. szept. 6. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen tárgyból érettségizel ?

Fenn vannak az írásbeli követelmények az oktatási hivatal oldalán. Abból bármi lehet az írásbelin, a tavaszi érettségire pedig általában november december magasságában jönnek ki a szóbeli tételek (eltérhet az írásbeli anyagától és kevesebb is tárgyanként kb 30-40 tétel de a biosz pl: 100). Eduline oldalon mindig kirakják az aktuálist ha meg van.

2020. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!