Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol szoktak venni a felsőoktat...

Hol szoktak venni a felsőoktatási ponthárváró helyek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy van ilyen.Ponthatárváró bulinak vagy ponthatár kivetítőnek vagy nem tudom minek szokták hívni.:D

Remélem tudja valaki miről beszélek,mert elég érdekesen fogalmaztam meg,de én most hallottam erről először.

Hogy működik ez,hogy szokott lenni és minden iskolának egy helyen van ez vagy iskolánként külön külön?Mikorra kell odamenni,meddig tart és hogy néz ez ki?Lesz egyáltalán idén?



2020. júl. 11. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont Ott Parti a "hivatalos" megnevezése, de idén nem lesz.
2020. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony valószínű hogy nem lesz idén, különben már meghirdették volna. De egyes helyeken online próbálják pótolni az élményt, ahogy olvastam a PTE online fogja megtartani.

Az élmény persze elmarad, hogy ott vagy sok felvételizővel, együtt várjátok a kivetítőn a pontokat, standokat jársz végig minden karnál és részt veszel a programokon, de most be kell érni ezzel is.


Érdemes figyelni az egyetemek oldalait, hátha más is megoldja legalább online.

2020. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért marad el, ha amúgy bulik meg ilyesmik vannak. Amúgy belátom, hogy járványügyileg nem biztonságos, de akkor más eseményt miért rendezhetnek meg?
2020. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

"Nem értem miért marad el, ha amúgy bulik meg ilyesmik vannak."

Én meg azt nem értem, mi értelme az egésznek...


"Amúgy belátom, hogy járványügyileg nem biztonságos, de akkor más eseményt miért rendezhetnek meg?"

Mert azok meg járványügyileg biztonságosak, nagyon egyszerű.

Számít, hogy hányan vesznek részt egy eseményen, hogy megengedett-e rajta alkoholt árusítani, meg egy csomó ilyen, és ez az a típus, ami nem lenne biztonságos.

2020. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hol szokott lenni?Vagy minden iskolának máshol?Ha nem is lesz idén,érdekel,hogy hogy működik.
2020. júl. 16. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Budapesten egy bizonyos helyen (nem tudom, hol), hogy minél többen oda gyűljenek (mert minél többen vannak, annál inkább megéri megszervezni ugye), de lehet, hogy nagyobb vidéki városokban is vannak hasonlók párhuzamosan, passz. Nem iskolánként, hiszen nem iskolákról szól a dolog, hanem az egyetemekről, de a felvételizők úgyis csak utána/közben tudják meg, hogy melyikre fognak majd járni.
2020. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
#4 Kötekedés helyett nézz utána a napokban rendezett focimeccseknek.
2020. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te meg nézz utána, hogy mit jelent a kötekedés szó. Feltett(él?) egy kérdést, én meg válaszoltam.
2020. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én tettem fel.


Egyébként most már hivatalos, hogy nem lesz pont ott parti.

2020. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!