Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen a kötelező tesi...

Ha egyetemen a kötelező tesi és egy szakmai elméleti óra ugyan abban az időpontban lenne, akkor másikat kell felvennem?

Figyelt kérdés
Mindkét tárgyból csak arra az egy időpontra van lehetőség, akkor most nem választhatom azt az adott tesis "tárgyat", mert nekem akkor online órám lesz?
2020. szept. 8. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet venni és ha online óra van és semmiféle jelenlétet nem követelnek meg, akkor az előadást megnézed később.
2020. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor az előadásokon nem kell kötelezően ott lennem? és ha mondjuk az van ott ,hogy elméltei óra, de megjegyzésbe van írva hogy "jelenléti", akkor mégis ott kell lennem, mármint nem online hanem odabent?
2020. szept. 8. 09:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg mit jelent ez a "K:13:40-15:20 (C.I.104 (E.C.I.104))" az "órarend infónál" ? :D ez a CI104, ECI104, stb? :D
2020. szept. 8. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyet jelöli, de mivel Online van az óra ezért lényegtelen. C az épület, 104 az ajtó száma, I talán az első emeletet jelöli, nem tudom.
2020. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első ránézésre ez egy teremkód. C.I épület 104
2020. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ooooo értem, küldtek ki ilyen "oktató videót" a neptun kezeléséről de erről nem esett szó.

Jajj, nem sok tárgynál van ott hogy online lesz-e vagy sem, csak az, hogy gyakorlat vagy elmélet-e.

2020. szept. 8. 10:11
 7/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk mindegyikhez hozzá van írva ilyen teremkód, elmélethez gyakorlathoz is.
2020. szept. 8. 10:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Kalkulus elmélet és gyakorlat között mi olyan különbség van, hogy az elmélet online, a gyakorlat jelentélivel lesz megtartva? :D
2020. szept. 8. 10:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg ha úgy van, mondjuk hétfőn, hogy -elmélet- -gyakorlat- -elmélet- -elmélet- -gyakorlat- , és az elméletek "online", akkor haza kellene mennem hogy online ott legyek, vagy nem kötelező bejárni? Mert ha én beutazok, akkor reggel megyek, este jövök, nem tudok ugye nap közben utazgatni órák között.
2020. szept. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!