Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "A csengő a tanárnak szól"...

"A csengő a tanárnak szól" beszólást próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Ismeritek, amikor a tanár kicsengőkor azt mondja, hogy a csengő neki szól?

Amikor pedig későn mész be órára, és megkérdezi, hogy miért késtél, akkor megmondod neki, hogy "A csengő a tanárnak szól".


Ti már próbáltátok? :D



2020. szept. 8. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem vagyok bunkó egy tanárral. Tekintve, hogy nem kötelesség eltűrni az ilyen embereket.
2020. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen embereket, mint a kérdező, szoktak kisegítőbe járni. Sajnálom azt a tanárt...
2020. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a csengő a tanárnak szól. Neked becsengetés ELŐTT kell bent lenned a teremben.
2020. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk már nincs csengő, ez nem óvoda. Szóval nem érdekelnek az ehhez hasonló beszólàsok a tanár részéről. Itt már emberséggel bànnak velünk, tanár-diàk egyenlő, tegeződünk egymással, és senkit nem érdekel, ha valaki öt percet késik, nincs beírás, mert nincs rá szükség, tanulni járunk be(akik bejárunk), nem pofàzni, meg baromkodni.

Amíg rendes gimibe jártam (természetesen letettem az érettségit), ott nagyon utáltam, az ehhez hasonló nagyképű kijelentéseket. "A csengő a tanárnak szól", -Tanàrnő, kimehetek mosdóba? -Nem, még van X perc.

Tényleg mintha a tanár egy felsőbbrendű faj lenne úgy viselkedett némelyik, mi az, hogy engedélyt kell kérni, kimehetünk-e. És, ha valakinek megy a hasa? "Csak öt perc", hát annyi ideig történhet baleset is. Én mondjuk soha nem mentem ki óráról mosdóba, de ez akkor is pofátlanság. De még annyi ilyet tudnék sorolni. -AZ ÉN ÓRÁMON SENKI NEM ESZIK. Közben ő meg iszik, eszik a saját óráján. Elvárja a jelentést, mindenki álljon is, ő meg ül egész végig. Ez igen. Én is terveztem tanárnak menni, de az ilyen kollégàkat tanárként sem viseljém el, nem is beszélve a semmi fizetésről.

2020. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a tanár, akit sajnálsz egy elég hírhedt nő ebben városban. Tesómnak, mikor ide járt, eltörte a kisujját, azért mert rágózott órán. Több gyereket megver a legkisebb rosszaságok miatt, és néha őt teszik be felügyelni az alsós gyerekekhez. Egy kisgyereket egyszer a szemem láttára rángatott a hajánál fogva. Már többször ki akarták rúgatni, de valamiért az igazgató nem tesz semmit. Azt mondta egyik ismerősöm, hogy tanárhiány van, ezért nem mernek megválni tőle.

Tesómat nagyon sokszor bántott, pedig ő egy jeles tanuló volt mindig. Túl zárkózott volt és nem merte elmondani. akkor bukott ki mikor eltörte a kisujját, de nem tettek semmit vele. Ezért szeretem szivatni ezt a tanárt, mert én talpraesettebb vagy mint a testvérem és nem mer hozzám nyúlni. Szerencsém, hogy alsóban, sikerült elkerülni egymást.

2020. szept. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!