Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka 5 éves logiszt...

A Teleki Blanka 5 éves logisztikán milyen a 0.év?Mit tanítanak az angolon kívül? Jó az angol nyelvoktatás? Van 2.nyelv is?

Figyelt kérdés
A további években van-e fizika, kémia, biológia tantárgy? Vagy ezek összevonva vannak?

#Teleki Szakgimnázium Budapest
2020. szept. 9. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

A nulladik év mindenesetben csak az idegen nyelvről szól, emelt óraszámvan tanulsz többféle angolt/németet(attól függ milyen előkészítőről van szó), az egyik órán a szóbeli kommunikációra fekszetek rá, a másikon a nyelvtanra, stb. Így vannak különböző óráid, plusz minden nap van tesi, heti 2-3 matek, és néhány magyar óra. Emlékeim szerint szakmai még nulladikban nincs, és viszonylag kevés óráid is lesznek.

Következő években mivel szakmán leszel valószínűleg KTT-d lesz, nem pedig külön lesz fizikàd, kémiàd, stb. Én is szakmán voltam, de nekem még külön volt fizika, kémia, stb. Alattunk lévő osztálynak meg már egyben voltak ezek, és egy nagy vicc volt amit tanultak hozzánk képest.

Biológia viszont talán nektek is lesz külön, két évig biztos.

Ha nyelvi előkészítőre jelentkezel, ráadásul szakgimibe ott nem lesz kötelező második nyelv.

2020. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!