Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Semmelweis...

Mennyire nehéz a Semmelweis Egyetemen a gyógytornász szak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék oda bekerülni, de nagyon próbálnak eltántorítani, hogy brutál nehéz, semmi másra nem lesz időm mellette, stb. Ez erre a szakra is igaz? Mert azért ez mégsem egy konkrét orvosi.

Könnyebb azoknál? Lenne mellette időm más dolgokra is?



2020. szept. 9. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire szeretnél időt. Szegeden és soten is tanultam/tanulok gyógytornásznak. Mindkettő mellett volt/van időm. Egyedül most kicsit rosszabb az online dolgok miatt, de tavaly elsősként, amikor rengeteg órád van, akkor is volt időm sportolni, bulizni és bőven kaptam ösztöndíjat. (Közepes képességűnek vallom magam, anat könnyen ment mert imádtam, de pszichológia, megelőző nehezebben)


Értelemszerűen nem egy büfészak és ha nem erről álmodsz akkor ez nem a te szakmád. Ha igen, akkor pedig ne tántorítson el senki.☺️

2020. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!