Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megéri az egyetemi...

Szerintetek megéri az egyetemi köpeny?

Figyelt kérdés

Orvosi diagnosztikán vagyok, most ebben a félévben eddig 2 gyakorlatról tudok, ahová kell fehér köpeny. Gondolom, a későbbi években is szükség lesz rá, de azt nem tudom például, hogy az "igazi" gyakorlatokon majd később ez fog-e kelleni. Mert ha igen, akkor gondolom, megéri, de máskülönben nem tudom.


Köszi a válasokat! :)



2020. szept. 9. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Fog kelleni munkád során is
2020. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Viccelsz, ugye?
2020. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

A munka során a kórház biztosít munkaruhát, amit a kórház mosodája mos. Senki sem használ saját köpenyt, amit cipelhet haza kimosni az esetleges fertôzô szennyezôdésekkel együtt.

Ennek ellenére a tanulmányok során kell saját köpeny, hiszen vannak laborgyakorlatok, ahol használjátok.

2020. szept. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as: nem tudom, hogy ezt hasraütésszerűen írod-e vagy valamire alapozod... de! ha az utóbbi, akkor minden bizonnyal kórház függő.


A párom ahol dolgozik, ott mindenkinek saját köpenye van, és kb. heti szinten egyszer szoktam mosni neki. Nyáron általában nem hordja, mert van elég meleg, de máskor mindig rajta van.


Kérdező: igen, megéri megvenni, mert gyakorlaton valószínűleg kötelező lesz, munkád során meg pláne.

2020. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
#3 Ahol én dolgoztam (Pécsi egyetemi kórház) mindig kaptunk köpenyt, még nyári gyakorlaton is. Nekem meg az furcsa, hogy ezek szerint máshol meg hazahordják mosni a koszos kórházi munkaruhát. Hát, nem csoda, ha terjed a COVID.
2020. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetemen nekünk kell beszerezni és sima gyakorlatra se engednek be nélküle. Aztán később klinikai gyakorlat során is kell majd.. nálunk az első miatt nem megérés kérdése a dolog, hanem hogy be akarsz-e járni gyakorlatra és nem emiatt bukni.. (gyógytornász)
2020. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még sehol se kaptam köpenyt, pedig elég sok kórházban jártam már gyakorlaton :D
2020. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!