Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik nehezen ismerkednek/szoro...

Akik nehezen ismerkednek/szoronganak. Más is sajnálja, hogy nem tudta úgy élvezni az egyetemi életet?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok szociális helyzetekeben és introvertált is vagyok. Emiatt nem nagyon jött/jön össze a barátkozás.


Viszont sajnálom, hogy nem lesz egy csomag egyetemen megismert barátom stb.



2020. szept. 11. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok, nagyon szorongok, de sikerült egy kisebb baráti kört kialakítanom. Neked is menni fog!
2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne a múlton bánkódj. Apád azért csinálta előre a szemedet, hogy arra nézz vele!
2020. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is kicsit ilyen voltam, aztán évekkel utána másik városba másik felsőoktatási intézménybe jártam, ott már nem voltam annyira félénk, a csapat is jobb volt


Lehet érdemes lenne átjelentkezned máshova,vagy másik városba vagy másik szakra.. vagy várni pár évet és addig dolgozni.


Nem tudom,milyen helyzetben vagy, hol és mit tanulsz, ezek csak tippek. 😊

2020. nov. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!