Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrbe a Széchenyire felvettek...

Győrbe a Széchenyire felvettek villamosmérnökire, és szeretnék gólyatáborba menni, de érdekelne, hogy van-e szivatás? Amúgy ha van még lány akit felvettek oda, azzal szívesen ismerkednék, ne legyen sok idegen

Figyelt kérdés
19L
2014. júl. 26. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Van szivatas, en ott vesztettem el a szuzessegem.
2014. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálunk anno (bme) úgy volt, hogy semmilyen feladat nem volt kötelező, a lényeg, hogy érezzük jól magunkat, csak addig menjünk ameddig szerintünk még belefér (de egész nap itattak rendesen, de az se volt kötelező, és az utolsó nap estélyén már mindenki kivétel nélkül közös felmosóvödörből itta a fene tudja mit :D )

menj nyugodtan jó lesz :)

2014. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én közlekes voltam a Széchenyin, elmentem. Ugyanaz volt mint amit a BME-s arc említett az előbb: amit megcsináltál azt megcsináltad amit nem nem. A kutya nem nézett ki a sorból érte. Én nem ittam alkoholt, abszolút nem néztek meg érte, több maradt nekik :D

Menj el nyugodtan és mondj udvariasan nemet arra, amit úgy gondolsz hogy neked már sok. Senki nem fog lefogni, és a szádba nyomni egy üveg páleszt ha nem akarod.

2014. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha semmit se akarok megcsinálni, akkor se lesz pl +szivatás? Vagy van egyáltalán? Vagy ezt most nem értem.... :/
2014. júl. 26. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szarjál. Leírtuk érthetően, hogy nem szivat senki. Vannak feladatok, ha megcsinálod megcsinálod, ha nem nem. De sarokban üldögélni felesleges elmenned, azért a játékokban bulikban vegyél részt, amíg úgy érzed neked belefér.
2014. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sarokba fogok ücsörögni, de amit én nem akarok megcsinálni, azt nincs az az ember aki rá tudna venni, szóval attól nem tartok, hogy pucéran fogok futkorászni... Na meg a szűzességem se ott akarom elveszíteni....
2014. júl. 27. 06:24
 7/8 anonim válasza:

szia!

Nektek mikor lesz a gólyatábor s hol? :) vagy összegyetemi van s Neked is aug 24-27?

2014. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pest mellet és igen akkor!
2014. aug. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!