Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőrösi Csoma Sándor gimnázium...

Kőrösi Csoma Sándor gimnázium vélemények? Budapest 17.ker.

Figyelt kérdés
Minden érdekel. Osztályok/szakok, közösség, tanárok, hány ponttal vettek fel, szóbeli stb.

2020. szept. 12. 14:03
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly felvételiztem ide, fel is vettek:)

Jelenleg emelt angol tagozaton vagyok (heti 5 óra angol 9-10, 11-12 heti 6, 2. nyelv heti 4 óra). A NYEKnek heti 16 óra angol és 4 második idegen nyelv órájuk van (2. idegen nyelv: német/francia). Az emelt informatikárok sajnos nem sokat tudok nyilatkozni.

Nekem szuperjó az osztályközösségem, és ahogy látom, a többi osztálynál sincs másként. A tanárok überjófejek, megértik a gyerekeket.

Én 74 pontot írtam, 59-et vittem és 45,5 pontot szereztem a szóbelin, így lettem emelt angolon ideglenes listában 28., NYEKen pedig 22. Általában egy osztály 33 fő.

A szóbeli nagyon könnyű volt, tételekböl kellet húzni, képről leírást készíteni, egy adott mondat mondatrészeire rákérdezni.

Ha kérdésed van, nyugodtan írj privátban :)

2020. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen. 😃
2020. szept. 23. 09:01
 3/5 anonim válasza:

Nincs mit;)

Ha tehed (és a suli is megvalósítja,a helyzetet nézve még nem biztos) gyere el nyílt napra

2020. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsóffffi válasza:

Szia,

Miért az angolos osztályt választottad a nyek-el szemben? Érdekelne a véleményed, mert látom hogy a nyek pontszáma alacsonyabb mint az emelt angolos és ezt nem tudom hova tenni. :-)

2021. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Privátban megválaszolom:)

Bocsánatot kérek mindenkitől, aki erre tévedt, mert elírtam a vitt pontot. 59-et írtam 49 helyett.

2021. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!