Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan ember, aki az...

Létezik olyan ember, aki az ELTE jogász szakkal párhuzamosan egy másik szakot is csinál? Vagy ez fizikai képtelenség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2010. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én úgy csináltam, hogy a jog mellett párhuzamosan vittem a gyógytornász szakomat. Rettenetesen nehéz volt, a jogon muszáj volt halasztanom. De befejeztem mind a kettőt. Viszont több évfolyamtársam vitt mellette általában tanár szakokat. Egy könnyebb szakkal meg lehet csinálni. A gyógytornász nehéz.
2010. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat:) Szerintetek ilyen helyzetben az igazgatásszervező, politológia vagy mondjuk a nemzetközi tanulmányok szak reális? Sejtésem szerint sajnos nem:P Ahogy hallom ezek sem igazán könnyűek...
2010. aug. 6. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindegyik könnyű, de mi értelme egy jogi diploma mellett? Inkább csinálnál valami teljesen más tudományterületet, és akkor több lábon állsz. Ilyen lóf@sz politológia/NT/igazgatásszervező csak klotyópapírnak jó.
2010. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én idén jelentkeztem a jogra levelezőn, mellette II. éves közgazdász hallgató vagyok. Néztem h a jogon első éven ilyen 70 tétel van egy tárgyból + beugrók a vizsgánál, szval magolni kell rendesen, és mellette a közgáz sem könnyű.. de semmi sem lehetetlen én úgy vagyok vele (:

2010. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Hátszéllel mindent lehet!
2010. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Létezik, láttam ELTE ETR-jében ilyen embert. :)
2010. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végül is lehet hogy a nemzetközi igazgatási szakot elkezdem mellette- vmiért úgy érzem/remélem hogy jó kiegészítés lesz a jogi diploma mellé. Majd meglátjuk. Remélem fog menni és nem halok bele...
2010. aug. 14. 13:11
 9/9 gaxal válasza:
szerintem lehet mert én is ugy vok xD
2011. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!