Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai ellenőrzőt ki...

Középiskolai ellenőrzőt ki lehet dobni, vagy később szükségem lesz rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki. A bizonyítvány és az érettségi bizonyítvány kellhet később.
2020. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítványok a lényegesek amik bármikor kellhetnek. Ellenőrző csak arra jó hogy visszatudd nézni te is meg a szüleid hogy hogyan állsz jegyek szempontjából és lássátok min kell még javítani stb... Tanárok úgysem az ellenőrzőben lévő jegyek alapján osztályoznak hanem ami a naplóba van írva. Ellenőrzőt meg középiskolába neked kell vezetned nem a tanárnak.
2020. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehet a kukába, max ha a gyerekeidnek nem akarod majd megmutatni.
2020. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 nem tervezek gyereket

2020. szept. 16. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden tanév végén rituálisan elégettem.
2020. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá szükséged, de én azért nem dobnám ki. Nekünk a félévi bizonyítvány is az ellenőrzőben volt, már csak amiatt is fontos nekem. Tudom hogy csak az év végi számít, de én megcsináltam négy éven keresztül, hogy félévkor is és év végén is csak 4-es 5-öseim legyenek. Szerintem attól függ, hogyha több rossz emlék kötődik hozzá mint jó akkor dobd ki, ha fordítva akkor tartsd meg.
2020. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!