Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,74-es átlag kiemelkedő szak...

4,74-es átlag kiemelkedő szak középiskola 9. osztályban (eladó szak), vagy átlagos szintű?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Kiemelkedő. Ne hallgass azokra, akik vissza akarnának huzni. :)


Éld az álmodat, és tegyél azért, amit el szeretnél érni. Tanulj szorgalmasan és meghozza a gyümölcseit!

2019. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp sem átlagos szintű. Ha azt nézem, az már csak 6 századdal van elmaradva a 4,8-tól, ami pedig már kiemelkedő. Nekem 9-ben 2,3 körül volt az átlagom, nagyon nehéz volt a kezdet nekem.
2019. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is abszolút kiemelkedő. Én sok tantárgyból, hiába adtam bele mindent, csak 3-as voltam.
2019. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szakma után érettségizni szeretnék. Magyarból, történelemből, természetismeretből, matematikából, és németből kitűnő vagyok. Az egyik szakmai elméletből vagyok négyes, és gyakorlatokból nem fogja megadni a tanár az ötöst, pedig hiába szerettem volna javítani, azt mondta, hogy most már késő. Pedig a szintvizsgám is 93%-os lett. Csak azt nem értem, hogy honnan tudja, hogy hányasra zár le, mikor még van 1,5 hónap az iskolából.

Gyakorlat pedig nagyon fontos, 4,50-re állok mindkettő gyakorlati tantárgyból, így kevés esélyt látok az ötösre. De akkor is szép lesz a bizonyítványom.

Igazából sohase voltam jó tanuló, tavaly is 3,7-es bizonyítványom volt nyolcadikban, ami szerintem átlagos..

2019. ápr. 30. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Budapesti suli ?
2019. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, Dél-Dunántúli
2019. máj. 1. 07:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a 4,74 egy nagyon szép átlag, semmikép sem mondanám átlagosnak.

2019. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 trollll ***** válasza:
0%
Ez most egy komoly kérdés vagy verbálisan maszturbáls?
2019. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#trollll mi a fene a bajod?


Kérlek ne szóld le más ember álmait. Múlt héten kvantummechanikából vizsgáztam és mégis azt mondom egy eladó szakos szaksulisnak hogy hajrá. Mindenki élje a saját álmát. Tegyen azért amit el akar érni. Úgy szép a világ hogy különbözőek vagyunk. Mindenki másban tehetséges :)


Kedves kérdező, e bátortalanítson el téged! :)


Szívből remélem hogy álmaid beteljesüljenek

2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 trollll ***** válasza:
0%
Én nem leszolom, de a kérdező is pontosan jól tudja, hogy az 5-ös érdemjegy a legjobb. Valamint gondolom nem inkubátorban tanulja a szakmát, ergo vannak csoporttársai akiknek az eredményeivel össze tudja hasonlitani magát. Így az egész olyan mintha olimpiai műugrásból megkérdeznéd, hogy a 9,8 az jó eredmény-e.
2019. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!