Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a BGSZC...

Mi a velemenyetek a BGSZC Pesterzsebeti Kozgazdasagi szakgimnaziumrol?

Figyelt kérdés
Iden felvetelizek es erdekel hogy ebben az iskolaban milyen a kozosseg es a tanitas, erdemes-e nekem oda jelentkeznem vagy egy masikba menjek majd?

2020. szept. 17. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanárok többsége jól tanít, nincsenek nagy igazságtalankodások és szemétkedések, illetve szerintem a közösség is elég jó, családias, az igazgató nagyon jófej és közvetlen. Ez gondolom természetes de ki kell fogni hogy az osztály az milyen lesz. Nem a legeslegerősebb suli, szóval aki gyengébb tanuló és nem túl szorgalmas azt is általában "átrugdossák" év végén, próbálnak segíteni, persze aki menthetetlenül rossz, nem jár be stb olyanok nem sokáig maradnak, olyan közepes erősségűnek mondanám. Én összességében szeretek idejárni.

(Ez csak mellékes, nem tudom tudsz-e róla, de felhívnám a figyelmed hogy az idei tanévtől az összes szakgimi "megszűnt" és helyette technikum lett, ami azt jelenti hogy az érettségi után még kötelező lesz 1 évet maradnod, vagyis 4+1 évet kell járni, ha turisztikára jelentkezel 5+1-et a nyelvi előkészítő miatt.)

2020. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt nagyon sokat segitett 😁
2020. szept. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!