Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb magyar life...

Melyik a legjobb magyar life coach képző iskola?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 12:28
 1/8 anonim válasza:
77%
Felejtős, csak lehúznak. Akkor inkább tanulj pszichológiát rendes képzésen.
2020. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék sérült emberekkel foglalkozni. Hétköznapi, egészséges emberek problémái érdekelnek.
2020. szept. 17. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A kuruzslótörvény óta minden coach a börtönt kockáztatja meg. Egy coach nem szakember, semmihez sem ért. Jobb ezt fejben helyre rakni mielőbb! A pszichológusok sem betegeket kezelnek, ezt is kevered. Ne képzést keress még, egyelőre a fogalmakról tájékozódj!
2020. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Az első két válaszoló tákékozatlan.


ICF akkreditált képzést a PTF (Pünkösdi Teológiai Főiskola) ad.

A többi felsőoktatási intézmény nem tudom hogy ezt adja e.

DE MINDENKÉP FELSŐOKTATÁSI intézményben csináld!


Sok noname meg magát nagyratartó noname coach "képző, tréner" van.

Ezeknél esélyes a kuruzsló törvénybe ütközés.


Viszont felsőoktatásnál biztosabb hogy rendes képzést kapsz.


Főleg a PTF-nél ahol idén túljelentkezés volt. :)

2020. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok tájékozatlan. Coach képzést végeztem és abba kellett hagynom, jogi tanácsadókkal konzultáltam, hogy megyek-e sittre vagy sem. És igen. Szóval ICF marketing oldala helyett a jogszabályt olvasd kérlek! A saját érdekedben!
2020. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem mindegy hol végezted. Amúgy a PTF államiéag elismert képzést ad. ;)

Így ha jogi probléma lenne akkor majd rágódnak állambáék meg a képzést adó intézmény, ami mellesleg folymatosan tájékozódik a változásokról. :)

2020. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai végzettség kell az ilyen jellegű segítségnyújtáshoz. Ez itt a probléma, nem az, hogy diplomás képzés-e vagy sem, vagy hogy fizetett-e eleget ICF-nek a plecsniért meg a szintén marketing papírokért. A life coaching határai annyira képlékenyek, hogy ki nem magyarázod a bíróságon, hogy nem pszichológiai tevékenység vagy terápia volt, minden tudás nélkül. Érdemes lenne nem csak mondani a magadét, mintha más nem is létezne, hanem tanulmányozni a jogot előtte!
2020. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok pszichológusi irány van ami nem beteg emberekkel foglalkozik pl. tanácsadás
2021. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!