Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Zrínyi...

Mi a véleményetek a Zrínyi Miklós X. kerületi iskoláról? Igaz, hogy amióta új az igazgató, jobb lett a gimi?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8-os és a Zrínyi gimnázium angol nyelvi specializáló szakát néztem ki továbbtanulásként. Mi a véleményetek erről a szakról? Ajánlott, vagy keressek tovább? Magáról a suliról milyen véleménnyel vagytok?

Esetleg abban még tudnátok segíteni, hogy milyen a Zrínyi előkészítője? Ér valamit?

Előre is köszönöm.



2020. szept. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki az új igazgató?

Egyébként középerős suli. A tanárok gyerekorientáltak, normálisak.

2020. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erdélyi László, ha jól tudom. Lehet, már régebb óra is ő volt, én úgy tudom, kb. 4-5 éve lett igazgató.
2020. szept. 22. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Edényi László, és nem. Már akkor ő volt az igazgató, amikor én odakerültem 2008-ban.
2020. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudom. Köszönöm, hogy válaszoltál🧡
2020. szept. 22. 20:48
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ha még mindig a Zrínyi érdekel: Instagramon van egy kifejezetten jövendőbeli Zrínyis gólyáknak szóló oldalam, @zmg.tellonym.golyaknak néven. Bármi kérdésed van, amit inkább egy Zrínyistől kérdeznél, ott nyugodtan tedd fel. Személyesen és anonim módon is tudsz kérdezni ott. 😇 Pár éve oda járok már. :)
2021. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!