Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki az SZTE-n jár doktorira...

Aki az SZTE-n jár doktorira és koliba szeretne menni van lehetősége a minőségibb öthalmiba kevés ágyas szobába mennie? Vagy simán berakják a piálós bulizósok közé a Károlyiba őket is?

Figyelt kérdés
Utóbbi amilyen patkányfészek minden téren a kutatás rovására mehet.
2020. szept. 27. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán beraknak a bulizósok közé. Egyébként orvosi karra is van aki bulizni megy és kihullik hamar. Nincs olyan, hogy erre meg arra a karra csak tanulni vágyók mennek.

Én kb. 1 órát ha kibírtam koliban. Tele volt a kis egérlyuk emberekkel, mert a barátaikat is oda hívták. Egyik csaj meg előttem vágta be a konyha ajtót, barátjával volt, gondolom d*gni mentek.

Ha tanulni akarsz szerintem ne menj koliba.

2020. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

BSc alatt volt két félévet az öthalmiban, de az sem volt túl kellemes, hiszen nem az 1-2 ágyas szobába kerültem. Utána BSc és MSc alatt inkább bejártam bevállalva a napi 6 óra utazást. Csak ugye, ha doktoriban tervez az ember ott már szükséges többet a tanszéken lenni és ugye ott már az a 6 óra sem férne bele büntetlenül hiszen foglalkozni kellene a kutatási anyaggal is. Bár egy jó laptoppal az is nyugisabb, mint piások és egyéb tevékenységeket végzők között lenni.

Mondjuk ez károlyi nem méltó szerintem egy egyetemhez sem.

2020. szept. 27. 15:05
 3/8 anonim válasza:

Én Károlyis vagyok ... :D

Nem szeretem a kolit, lehet, ha másik koliban laknék jobb lenne, de én alapvetően nem vagyok az a kolis ember, albérletbe meg nem mentem sose, mert az drága. Egyik évben első helyen a Mórát jelöltem meg koliként, sajna nem vettek fel, azóta nem is próbálkozom másik kolival. Most az utolsó évemet töltöm itt (MSc-n vagyok) és mivel a szegedi kolikban nem lehet inni a járvány miatt, így most tök nyugis és most valamiért nem utálok itt lenni a koliban.

Sajnos most az Öthalmi koli karantén koli. Nem tudom mikor szeretnél doktorira menni, de gondolom ebben az évben még karantén koli lesz. Jövőre meg ki tudja mi lesz az Öthalmi sorsa, marad karantén koli gondolom.

2020. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

De amúgy egyetértek, a Károlyi elég putri, ki lehet bírni, de én mondjuk itt senkivel se barátkozom, nem szoktam ilyen közös progikon résztvenni. Vannak persze barátaim, de ők nem kolisok.


Előző voltam.

2020. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jövőre, ha minden a tervek szerint alakul. Bár az ciki, ha az öthalmi ki lett zárva pedig az még úgy nem olyan rossz kategória. Bár az én kolis társam 7 éve simán piált meg ordíttatta a zenét.

Külföldiek mennyire vannak amúgy?


Mondjuk lehet az lesz, hogy alapvetően marad a bejárósdi a koli pedig azokra a napokra lehetne opció, amikor esti elfoglaltság van.

2020. szept. 29. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Örömmel veszem tudomásul, hogy vannak ott normális emberek is. ☺
2020. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6

Te is Károlyis vagy? :D

2020. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak ismerek onnan néhány embert, akikkel nem kimondottan jó a viszonyunk.
2020. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!