Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit erre a megoldás? xD

Mit erre a megoldás? xD

Figyelt kérdés

elkezdődött az iskola, első hetet mentem és azóta hiányoztam már több mint 2 hetet...

de elkezdik mérni a lázat, akkor megint haza fognak küldeni

ilyenkor én kb tavaszig folyton beteg vagyok...

vicc az egész... és elvárják hogy tudjam hogy hol tartanak az anyagban


2020. szept. 27. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem írni hogy 2x már hazaküldtek xD
2020. szept. 27. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden nap lázas szoktál lenni?
2020. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, elég egy kis köhögés orrfújás

+ reggel lépcsőn megyünk táskával...

szóval mindenkinek 37 felett lesz

2020. szept. 27. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem fogsz kimelegedni úgyse

Ha egész nap orrot fújsz vagy köhögsz akkor küldenek el

2020. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, és ez is megy xD
2020. szept. 27. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így húztam le az iskolát, amint bejött az ősz állandóan meg voltam fázva, erre nincs megoldás. Nem hiányozhat az ember hónapokat, azért mert állandóan folyik az orra. Nekem ősztől tavaszig szinte állandóan folyt az orrom míg iskolás voltam. Az volt a minimum. Nyilván, ha már köhögtem, lázas voltam nem mentem be, de erre nincs megoldás. Nem szedhetsz félévig antibiotikumot. Én a hideg levegőtől is tüsszögök, meg folyik az orrom, a hangom is megváltozik.

Vitamint szedjél minél többet, és ha lázas vagy, akkor maradj otthon, és gyógyulj meg, ne a haverokkal mászkál(tudom, hogy ez van, én is ezt csináltam), igyál teát, egyél ricolát, egyél fokhagymát, és vészeld túl ezt az egész mizériát, amitől mindannyian szenvedünk. Nekem is nehéz, sőt mindenkinek, de aki meg olyan, mint te annak még nehezebb. Én szabályosan rettegek betegnek lenni, ugyanis orvoshoz nem lehet menni, mert rögtön koronásnak nyilvánít és megvizsgálni nem hajlandó, más meg nincs. Marad az öngyógyítás, mint az ókorban. Telefonos kivizsgálás...vicc. Nekem az orvos nem vette észre egy hónapig, hogy mononucleosisom van, és nem torokgyulladásom, pedig 3 naponta jártam hozzá, és 3 naponta vizsgált meg! Nyilván telefonon keresztül az ilyeneket észre fogják venni, aztán ha ne adja Isten valaki mandulája gyullad be, az fulladjon meg otthon, mert biztos koronás...Nekem is úgy feldagadt akkor a mandulám, hogy enni alig bírtam, meg 2,5 hétig folyamatosan lázas voltam. Nem játék egy mandulagyulladás sem, és elég sokan küzdenek azzal, hogy egy télen minimum kétszer begyullad nekik. És inkább bevállalják a megfázást, meg az antibiotikumot, mint a magyar, koszos, hentesüzletekben az operálást. De ez még csak egy probléma, küzdenek ettől súlyosabb dolgokkal is, amiken jelenleg orvos nem fog segíteni, mert a néphiszti fontosabb.

2020. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!