Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tervezem ,hogy Addiktológiai...

ZsMAnikó kérdése:

Tervezem ,hogy Addiktológiai konzultáns szakra mennék a Semmelweisre. Van olyan aki járt erre a képzésre? Milyen? Gyakorlat mennyi?Tárgyak,tanárok ami csak eszedbe jut és fontosnak gondolod érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most gondolkozom azon, hogy jelentkezzek erre a képzésre, de eddig alig találtam valami infót róla. Neked esetleg sikerült azóta megtudni valamit?
2020. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem sok mindent. Azt az infót kaptam ,hogy a SOTE oldalán fent vannak a friss infók a februárban induló képzésről, de semmi új nincs. Beszéltem pár emberrel aki ott végzett. Nagyon vegyesek a tapasztalatok. Ha érdekel még valami privátban is beszélhetünk.
2020. dec. 11. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, igen, az szuper lenne, írok is mindjárt üzenetet!
2020. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is meg tudnád írni kérlek az ismerőseid tapasztalatait? Engem is érdekel nagyon ez a továbbképzés, de nem igazán találok róla infot.

2021. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sok infóm nincsen sajnos,meg azok is elég ellentétesek.

Indul februárban az biztos, ha jól tudom január 29-e a jelentkezési határidő.

60 óra gyakorlat van fél évente, tehát összesen 180.

Ők adnak 2-3 opciót és azok közül lehet választani.

Volt aki azt írta könnyű volt, más pont ennek az ellenkezőjét.

Egy valamiben mindenki egyetértett,hogy attól csak úgy senki nem lesz addiktológiai konzultáns mert elvégzi.

Mellette érdemes kapcsolatokat kialakítani, elmenni önkéntes munkára kórházba ide-oda jelentkezni még tapasztalat gyűjtés végett.

Írt olyan is aki elvégezte de nem igazán ért vele sokat ,csúnyán megfogalmazva.

A fizetés is rohadt kevés...

Nem igazán lettem meggyőzve,amúgy is bizonytalan voltam. Ha még esetleg valakinek van kérdése írjon akár privátban szívesen válaszolok. :)

2021. jan. 8. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!