Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemen önköltséges...

Ha egyetemen önköltséges formában tanulok, de kifizettem az első két félévet, viszont a többit már nem tudom és emiatt felveszek diákhitelt, akkor csak azt az öt félévet kell visszafizetnem az államnak?

Figyelt kérdés
Engem csak az érdekelne, hogyha bármikor is diákhitel felvételére szorulok, akkor ugye nem kell még pluszban visszafizetnem az államnak azt, amit már korábban kifizettem?

2020. okt. 4. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene?
2020. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hitelről beszélünk, azt az összeget kell visszafizetned, amekkora összeget hitelként felvettél. Ez mindenfajta hitelnél így van, itt sem működik másként, sőt az egyik fajta diákhitelnél még kamatot sem számolnak, bár nem vagyok annyira jártas benne, nem tudom ez melyik.

Üdv.

2021. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!