Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat esetén érdemes...

Szakdolgozat esetén érdemes több tanszéket megkérdezni vagy nem illik?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy kell vadászni a szakdolgozat témákat, mindenhol be vannak telve, és egyik tanszéknél se rak ki ilyet, hogy erre meg arra a témára lehetne jelentkezni.

Beszéltem egy tanszékkel, ahol azt mondták, hogy felírják a nevemet, majd keresnek, ha lesz valami. Másoknak más tanszék ugyanezt csinálta. Érdemes lehet több helyre is feliratnom magam, tovább keresni téma után. Csak nem tudom mi lesz, ha valahol kapok végül témát, majd egy másik tanszék is jelentkezik, hogy tudnak adni nekem témát. Szokott ebből probléma lenni, hogy végül mégsem mennek szakdolgozni, miután kértek témát?


2020. okt. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg ki is találhatsz magadnak témát és azt el is fogadhatod.
2020. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kitalálnék inkább magamnak témát.
2020. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!