Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha márciusban betöltöm a...

Ha márciusban betöltöm a 16-ot akkor otthagyhatom az iskolát?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.osztályt,és úgy érzem hogy nem tudok majd leérettségizni,és a közösség miatt is,főleg jutottam erre az elhatározásra,ha márciusban betöltöm a 16-ot,akkor elég ennek a tanévnek a végéig járnom? Ugye nem emelték fel megint 18-ra a tankötelezettséget?

2020. okt. 5. 19:33
 1/10 A kérdező kommentje:
És ilyen kommentárt,hogy mire mész középiskolai végzettség nélkül,meg ilyen vakerokat nem kérek!
2020. okt. 5. 19:36
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
És aztán mi a terv? Otthagyod és? Örök életedre minimálbéréren vagy közmunkán leszel? Nagyon remek terv, te magad találtad ki? Más összetenné a kezét, ha tanulhatna, te meg remek tervnek gondolod a minden végzettség, iskola nélküli életet? Csak mert tanulni kell? Csak mert pár bunkó osztálytársadnak nem jössz be? Csak mert pár tanár aljas módon arra akar rávenni, hogy tanuljál? Ej, micsoda gonosz emberek vannak!
2020. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, kerülte egymást a két hozzászólás. Ha te vakernak nevezed a segítő hozzászólásokat, akkor megérdemled a sorsod. Nyomorogj, nélkülözz, legyél barom. Sok sikert!
2020. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem emelték, ha márciusban töltöd a 16-ot, akkor csak az idei évig vagy tankötelezett
2020. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az ilyenekből van rohadtul elegem! 1 normális választ kaptam,amit köszönök,de ti másik kettő,az hadd legyen már az én dolgom hogy mit csinálok majd,igenis megvannak a terveim,nem akarok végzettség nélkül maradni,de ezt most nem bírom sokáig,az meg hogy kiforgatod a szavaimat az megint a te hülyeséget,ha én felteszek egy kérdést,és oda írom hogy az ilyen szokásos kommentek nem érdekelnek,akkor csak azt veszed észre,és normális választ nem adsz,ezzel is magadat minősíted,és verheted itt magad,az én dolgomba miért akartok beleavatkozni??? Nem tudtok a saját dolgaitokkal törődni??? Vagy nincsen? De jó nektek!!! Ha meg nem tudsz normális választ írni akkor hagyd figyelmen kívül a kérdésem!!!!

PONT!!!!

2020. okt. 5. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
15 évesen nincs annyi eszed, rálátásod, élettapasztalatod, hogy egyedül döntsél olyan kérdésekben, ami az egész életedre kihat. De te most követeled, hogy dönthess. Akkor dönts. Senki nem avatkozik az életedbe, kérdeztél, válaszokat kaptál. De neked a másik válasza az "vaker", vagy "verem magam", ez sokat elárul rólad, hogy egy fogalmatlan, tanulatlan idióta vagy, akit most hajt a düh, mert egy osztálytársad beszólt az új frizurádra. Ennyit az érettségedről, a gondolkodásbeli képességeidről. Hajrá, mindenki a maga erejéből lehet bunkó. Ne tétovázz, vár az élet!
2020. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Most még jó ötletnek tűnik, de pár év múlva nagyon-nagyon szomorú leszel, hogy ott hagytad a sulit és nem voltál elég kitartó.


Nehéz és keserves életed lesz (ráadásul most éled a legkönyebb részét, míg még gyerek vagy). Mi szóltunk.

2020. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
És még ő van felháborodva azokon a kommenteken, amik valóban segítik őt... Igazuk van a többieknek, megérdemled a sorsod!
2020. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Anyádék mit szólnak hozzá? Szerinted majd pénzelnek amíg otthon vered a brét, se munka se tanulás? Kivel akarod eltartatni magad? 16 éves gyereket nem alkalmaznak sehol. Apád helyében semmire nem kapnál pénzt tőlem.
2020. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván az apja nagy mafia vezér és el van neki intézve minden

:DD

2020. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!