Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tanár térdem alatti...

Ha egy tanár térdem alatti részt megérinti akkor az jelent valamit?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha tesitanár, aki segít átlendülni a svédszekrényen, akkor azt jeletni, hogy segít a gyakorlatban. Ha fizikatanár, és óra közben a pad alatt fogdos, akkor más a helyzet. Leírnád pontosabban?
2020. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma volt hogy beszélgettem a tananyagról mert valamit nem értetem én ö leült mellém és a kezét a térdem alá rakta ez 2 is megtörtént.ez jelent valamit vagy csak félre érthettem valamit?
2020. okt. 6. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát gondolom, te lány vagy, ő pedig férfi.

Nem kell mindjárt zaklatásnak venni, lehet, hogy ő ilyen közvetlen. Sokan érintéssel is kommunikálnak, bár legtöbbször karokat szoktak. Most ezen már ne rágódj, de ha legközelebb is ilyen történik, akkor egyértelműen add tudtára, hogy ez téged zavar, de azért elsőre lehetőleg ne verbálisan, mert az kínos szituációt is eredményezhet. Lehet, hogy olyan reflex, hogy nem is tudatosul benne. Szóval csak csusszanj hátra a székeden vagy mozdítsd el a térded.

2020. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod, hogy ő akarjon?
2020. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!