Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szerb Antal gimnáziumban...

A Szerb Antal gimnáziumban tényleg cigiznek a diákok a WC-ben??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 8.os és megtetszett a suli, de az egyik ismerősöm mondta, hogy cigiznek a WC-ben. Ez igaz? És akinek van véleménye/ tapasztalata szívesen várom. Pl. Hány ponttal vesznek fel.



2020. okt. 9. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Minden középsuli van cigiznek a wcbeb. Meg az suli előtt. Meg a kukáknál. Meg a szertárban.
2020. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
létezik olyan gimnázium a világon ahol nem cigiznek a wc-ben? Hét olyat még a világ nem látott. szálljunk már le a földre. addig jó míg csak a wcben cigiznek és nem az udvar közepén (mint nálunk nem 1x...)
2020. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező még nem sokat látott az életből, szerencsére... :D

Az legyen a legnagyobb baj a világon, hogy cigiznek a wcben :D

2020. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ja mert néha "pipázás" is előfordul ám a wc-ben sőt még azonos neműek között is volt rá példa.
2020. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Sajnos a Cinkotai Szerb Antal Gimnázium nagyon rossz iskola.

Nem csak cigiznek, hanem alkoholt és kábítószert is be szoktak csempészni a diákok az iskola területére.

Borzalmasan rossz a közösség, egy ilyen helyen egyszerűen nem lehet tanulni.

A tanárok nem végzik rendesen a munkájukat, nem magyaráznak rendesen, türelmetlenek és bunkók a tanulókkal.

Tanulmányi versenyek és közösségi programok szinte egyáltalán nincsenek.

A környék is veszélyes, nem is olyan régen megkéselték az intézmény egyik tanulóját a buszmegállóban.

Semmi esetre se menj oda, ha rendezett körülmények között szeretnél tanulni!

Én jártam oda, sajnos tudom, hogy miről beszélek.

2020. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Ne hallgass ötösre, kérdező, gyere nyugodtan a Szerbbe.

A diákok szinte egyöntetű véleménye, hogy remek a közösség, nagyon jók a tanárok, ugyanannyi versenyre van lehetőség, mint máshol.

Azaz sokra. Nem vírushelyzetben van sok program is.

A környék kifejezetten jó, kertvárosi, nehezebb kijutni, ha belvárosban laksz, de sokkal nyugisabb, biztonságos.

Azt se tudja, mit beszél az előző.

2021. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan jól tudom, hogy miről beszélek, ugyanis abba az iskolának nem nevezhető undorító intézménybe jártam kettő évig.

Ha nem hiszitek el, a bizonyítványaimat is befotózhatom ide.

2021. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!