Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények ezekről a gimnázium...

Vélemények ezekről a gimnáziumokról?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 7.et. A bizim jó lett. Budapesten keresek közepesen erős gimit, ahol kell tanulni de van szabadidőd. Ezeket néztem: Zrínyi Miklós gimnázium, Szerb Antal gimnázium, Kőrösi Csoma Sándor gimnázium, Ráday Pál gimnázium (pécel), Szemere Pál gimnázium. Ezekről van tapasztalatotok? Ha valamelyikbe jártok akkor hány ponttal vették fel? Milyen a közösség a tanárok az oktatás? Vannak programok? Ja és az fontos hogy nem vagyok túl jó angolból ezért néztem olyan Nyekes osztályt ahol szintmérő szerint raknak csoportba.

2020. júl. 24. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
A Szerb Antal nem közepesen erős. Bőven a Szent László előtt van.
2020. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak sajnos nincs igaza.

A Szerb Antal Gimnázium az egyik legrosszabb iskola Budapesten.

Én jártam oda, de át is mentem másik iskolába, mert azon a helyen egyszerűen képtelenség normálisan tanulni.

Csak hogy néhány dolgot megemlítsek:


- A tanárok nem magyarázzák el rendesen a tananyagot, a tanórák a diákok fegyelmezésével telnek el.


- Az iskolaépület belülről dohos, a falak nedvesednek, mindenütt csótányok mászkálnak.

Télen heteken át nem javítják meg a fűtést, ha elromlik, a tanulók ülhetnek kabátban az épületben.


- Az osztályközösségek borzalmasan rosszak, közösségi élet egyáltalán nincsen.

A tanulók verekednek a szünetben és nem tanulnak semmit. Már alkohol- és drogbotrány is volt abban az iskolában.


- A környék is veszélyes, pár évvel ezelőtt Ilonatelepen megkéseltek egy lányt.


- Alig van olyan tanuló, akit komolyabb egyetemre felvesznek egy Szerb Antalos érettségivel.


Én jártam oda, tudom, hogy miről beszélek.

2020. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!