Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kiskunhalasi Dékáni iskolába...

A Kiskunhalasi Dékáni iskolába szeretnék menni. Tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Még nem most fogok menni de már most megszeretnék többet tudni róla. Lehet-e telefont használni, milyen ruhákat szabad felvenni pl szakadt nadrág haspóló stb... Meg sok leckét adnak fel, sok a tanulni való, jók a tanárok? Ennyi lenne köszi ha válaszolsz

2020. okt. 10. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és rendészet szakra mennék.
2020. okt. 10. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Halii

Igaz én nem rendészeten vagyok, hanem szépészeten de azért válaszolok :D

Igen, lehet telefonozni habár órán nem (gondolom ezzel nem mondtam meglepő dolgot), igen, kb olyan ruhát húzol amilyent szeretnél, nem fognak semmiért se szólni.

Az első pár hétben soknak fog tűnni amit feladnak házinak, főleg bioszból és kémiából, de egy idő után bele fogsz rázódni, plusz nagyon sok ötös szerzési esélyed lesz ebből a két tantárgyból, ha jó tanárt fogsz ki :D

Így hirtelen ennyit tudok írni, ha bármire kíváncsi vagy keress fel privátban :D

2020. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepeen
2020. okt. 17. 00:28
 4/4 anonim válasza:

szia

én pont rendészeten vagyok.

telefont van amelyik orán kéri a tanár hogy használjha olyan feladat van . Amugy nem telózol orán mert figyelsz. Bármilyen ruhát horthadsz. Heti 2-3x egyenruhába kell menni , az iskola adja. Egyáltalán nincs sok tanulni való szerintem . Nekem rendészként csak bioszom meg földrajzom van kémiám nincs . Tejesen jók a tanárok és segitőkészek.

remélem tudtam segiteni

2022. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!